Водостічна система RoofArt

Відображаються усі з 16 результатів

Водостічна система РуфАрт купити

Водостічна система ROOFART є чудовим виробом для коректного оформлення водостоку вашого будинку.

 1. Продукція відрізняється універсальністю, здатна забезпечити довговічну експлуатацію будинку та його захист від негативного впливу зовнішньої вологи.
 2. Щоб організувати правильне водовідведення, варто застосувати зовнішній або зовнішній монтаж.
 3. Захисна функція не єдина – водостоки відрізняються можливістю прикрасити архітектурний ансамбль. Великим плюсом є можливість підібрати систему в тон до покрівлі чи фасаду.
 4. Купити водосток Руфарт у Києві та з доставкою по Україні варто у нашої компанії. Слід зателефонувати спеціалістам, щоб замовити товар за вказаним на сайті телефоном або заповніть форму з позначенням своїх даних, контактного телефону та бажаного замовлення.

Також ми надамо логістичну службу, яка транспортує придбаний виріб на потрібне місце. Ціна на водостічні системи Руфарт відрізняється демократичністю та доступністю, тому будь-який замовник може дозволити собі подібну продукцію.

Водостік Руфарт ціна

Водостік представленого розробника складається із сталі товщиною 0,5-0,7 мм, а також оцинкування та полімерів. Також вироби здатні витримувати серйозні навантаження, не змінюючи свою форму.

Металева водостічна система Руфарт може витримувати температурні коливання від -40 до +100 градусів за Цельсієм.

 • Полімери роблять продукцію високоміцною, захищають від згубної корозії, хімічних чи металевих впливів.
 • Матеріал є повністю вогнетривким, що дуже важливо для підтримки пожежної безпеки будинку.
 • Окрім сталевих, можна придбати мідні водостоки ROOFART. Вони основним матеріалом є мідь, технічні можливості якої поступаються стали.

Виконана за всіма вимогами система водостоку повинна добре вистояти зимові умови погоди – це її основна вимога.

Велике значення набуває стійкості захисного полімерного покриття – якщо на поверхні полімеру матимуть місце подряпини, згодом конструкція може зіпсуватися.
На водостоки Руфарт ціна помірна та розумна. Варто зв’язатися з нашими фахівцями, щоб отримати слушні консультації щодо встановлення, транспортування чи експлуатації продукції.

Замовити водостічні системи Руфарт

Металевий водосток Руфарт має великий вибір кольорів. Варто вибрати варіант забарвлення за таблицею RAL, що є міжнародною. Конструкція легко піддається встановленню. Продукція відповідає нормам та стандартам, прийнятим у Європі.

 1. Водовідвідна конструкція має у складі елементи, завдяки яким забезпечується додаткова функціональність.
 2. Це впливає на якість та тривалість експлуатації.
 3. Гарантія на ринву ROOFART становить 30 років.

Важливою перевагою є елегантний зовнішній вигляд, завдяки якому будинок має гармонійний та оригінальний дизайн. Також вся продукція розробляється на високотехнологічних автоматичних установках.
На вироби наноситься спеціальне захисне покриття, що продовжує термін використання. Оцинковані водостічні системи ROOFART випускаються з шаром, що пасивує, який наноситься тонко і акуратно. Стічні води не потрапляють на будинок, оскільки компанією розроблено спеціальний захист, тому не варто побоюватися різких погодних змін.

Колір водостічних систем ROOFART недорога металева водостічна система встановлюється на будинки різних призначень.

 1. Металевий варіант продукції може витримувати великі механічні навантаження, а цього встановлюються гаки.
 2. Наша компанія допоможе змонтувати ті елементи системи кріплення, які підходять до конкретної моделі.
 3. Також ми надаємо прайс-лист для ринви ROOFART.
 4. Варто звернутися до фахівців торгової компанії “Крамбуд”, щоб замовити найкращу продукцію.

Ми раді надати необхідні консультації чи логістичну службу. Водостік SSAB ROOFART є оригінальним та доступним рішенням для вашого будинку.

Головною умовою є правильне кріплення конструкції. Для цього слід дотримуватись інструкцій.

Слід зв’язатися з нашими фахівцями, щоб замовити продукцію, що сподобалася. Також ви можете заповнити форму заявки з позначенням своїх даних та продукції. Наші менеджери розглянуть ваше замовлення найближчим часом. Звертайтесь до нас та користуйтеся матеріалом!