Водостічна система RainWay

Показано 1–16 із 20

Купити Ренвей водостічну систему

Продукція української компанії Rainway розроблена на основі високоякісного полівінілхлориду та спеціальних добавок. Завдяки особливому складу виробу не вигоряють від ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання, не зазнають негативних впливів навколишнього середовища (хімічні речовини, кислотні дощі та ін.).

  • Водостічна система Ренвей розробляються методом видавлювання, або коекструзії.
  • Такий процес робить конструкцію якісною, довговічною та надійною.
  • Жолоби незалежно від розміру системи створені так, щоб не пропускати через краї зайвої води.

Так стіни та фундамент будинку завжди захищені від зайвої вологи. Розсікачі води та спеціальні ребра жорсткості дозволяють водостоку Ренвей чудово функціонувати навіть у екстрену погоду.

  • Достатньо зв’язатися з менеджерами компанії Крамбуд, щоб купити водосток Ренвей за ціною, що влаштує всіх замовників доступністю.
  • Ми реалізуємо лише справжні вітчизняні вироби.
  • Разом із продукцією варто замовити додаткові елементи, а також скористатися безкоштовними послугами вимірювання параметрів системи та розрахунку кількості необхідного матеріалу для конкретної покрівлі.

Наші фахівці проводять монтаж водостічної системи Rainway, надають професійні консультації. Варто звернутися до Крамбуду, і ви отримаєте на електронну пошту прайс на водосток Ренвей (Rainway), де ціни порадують вас доступністю.

Водостоки Ренвей ціна

Вироби складаються з жолобів та труб – це основа системи. Додатковими сполучними матеріалами є заглушки, лійки, кути, коліна та ін. Вони підбираються індивідуально до кожного будинку, враховуючи площу та конфігурацію покрівлі.
У компанії Крамбуд представлені два типи систем:

  1. Rainway 130
  2. та 90.

Відмінності між ними полягають у пропускній спроможності.

  • Перша система варта великих покрівель будинків, дач, котеджів, адміністративних будинків. У неї діаметр ринви становить 130 мм, а труби – 100 мм.
  • Другий тип водостоку призначений для невеликих будівель, навісів, гаражів чи альтанок. У них жолоб має діаметр 90 мм, а труба – 75 мм.

Достатньо зателефонувати менеджерам Крамбуд по контактному телефону, щоб отримати на Ренвей водосток прайс, в якому вказані всі матеріали, розміри та їх вартість.

Вироби ударостійкі, екологічні, не виділяють неприємних запахів і використовуються багато десятків років. Для монтажу продукції використовують спеціальні гумові ущільнювачі, завдяки яким система стає герметичною.

Замовити водостічні системи Ренвей

Вироби мають в асортименті два найбільш популярні кольори – білий і коричневий. Вони гармонійно виглядають з більшістю покрівельних матеріалів та фасадів, які вписуються в архітектурний стиль будинку. Також кольорова гама включає червоний, сірий, графітовий та інші відтінки.
Достатньо звернутися до менеджерів Крамбуду, щоб дізнатися на

водостічні системи Rainway ціну в Києві. Дзвоніть нам!