Водостічна система Profil

Показано 1–16 із 20

Водостічна система Профіл купити

Вироби розробника Profil отримали хвалебні відгуки від багатьох домовласників через безперечну якість, надійність і довговічність. Її переваги – стійкість до вигоряння, простота встановлення, відсутність перебігів під час опадів – сформували високий попит вироби.

 • Особливістю водостічної системи Profil (Профіль) є наявність гумових прокладок у місцях з’єднання жолобів, завдяки чому стіни та фундамент будинку не зазнають сильної вологи.
 • На відміну від водостоків на клейовій основі дана система не розсихається, що гарантує тривалу службу не лише покрівлі, а й усього будинку.

Достатньо зв’язатися з менеджерами компанії Крамбуд, щоб купити водостісну систему Profil (Профіль) за ціною, яка влаштує своєю доступністю будь-якого замовника. У нас реалізуються лише якісні продукти, які мають письмову гарантію від розробника та сертифікати якості.
Разом з водостоком купуються додаткові елементи, які стануть у нагоді в монтажі та експлуатації покрівлі, наприклад,

 1. гідробар’єр,
 2. мембрани
 3. вентиляційні виходи.

У нас замовляють доставку, а також безкоштовні послуги вимірювання параметрів водостоку та розрахунку кількості матеріалу.
Достатньо зв’язатися з менеджерами Крамбуд по телефону, щоб отримати на електронну пошту прайс на водостічні системи Профіл, ціни в якому вас порадують доступністю.

Водосток Профіль ціна

Продукція має високий рівень герметичності через оснащення ущільнювачем каучуковим. Вона досить жорстка, щоб витримати навантаження під час сильних опадів (снігу, дощу, граду та ін.). Стік має спеціальну форму, що запобігає переливанню опадів через краї. Якщо у вашому регіоні йдуть кислотні дощі, солі, кислоти та інші хімічні речовини не змінять ні зовнішній вигляд, ні функціональність водостоку Профіль.
Конструкція має невелику вагу, тому її зручно монтувати навіть новачкові.

 • Вироби, виконані з пластику, стискуються та розширюються від температурних змін, при цьому їх форма залишається незмінною.
 • Під час випадання опадів ПВХ пластиковий водосток Профіль не шумить, так що в будинку збережеться затишок і спокій.
 • Вироби не піддаються корозії, покриттю грибком чи мохом.
 • Також вони не вигоряють від ультрафіолету, зберігаючи первозданну забарвлення.

Завдяки вмісту полівініхлориду високої якості продукція залишається ефективною незалежно від терміну давності її служби.

Варто звернутися до компанії «Крамбуд», адже у нас ціна на водостічну систему Profil (Профіль) розумна.

Замовити водостічні системи

У нас представлені такі кольори системи:

 • коричнева,
 • червона,
 • сіра,
 • біла,
 • світло-коричнева.

Продукція чудово гармонує з будь-яким архітектурним стилем; їй не важлива конфігурація будівлі.
Достатньо під’їхати до нашого офісу, щоб ознайомитись із зразками системи, а також купити водосток Profil з доставкою у Києві. Звертайтесь до Крамбуду!