Водостічна система Docke Premium

Відображаються усі з 14 результатів

Деке водостічна система

Продукція німецького розробника – це синонім безумовної якості, вишуканого дизайну та прийнятної вартості. Вироби є одними з найпопулярніших на українському ринку серед водостоків, оскільки замовники цінують простоту монтажу та можливість системи пристосовуватись до кліматичних умов.

  • Водостічна система Docke Преміум створюється з ПВХ високої якості, тому мають малу вагу, стійкість до ультрафіолету, температурні перепади та інші негативні впливи.
  • Вироби легко транспортуються, оперативно монтуються навіть непрофесіоналами після прочитання інструкції.
  • Продукція поставляється разом із спеціальними елементами, завдяки чому можна організувати відведення атмосферних опадів із будь-якої покрівлі незалежно від її площі та конфігурації.

Достатньо зв’язатися з менеджерами компанії Крамбуд, щоб купити водостічні системи Docke Standard (Деке Стандарт) у Києві недорого. Ми реалізуємо тільки оригінальні та високоякісні продукти, на підтвердження чого маємо необхідні сертифікати та письмову гарантію від виробника.

У нас замовляють оперативну службу доставки разом із безкоштовними послугами виміру параметрів покрівлі для розрахунку кількості елементів водостічної системи (кутів, жолобів, колін, муфт та ін.). Достатньо під’їхати до нашого офісу, щоб побачити зразки водостоку та вибрати продукцію необхідного кольору. У Крамбуд ви отримаєте прайс на ринву Деке Стандарт, ціни в якому вас приємно порадують.

Водосток Деке ціна

Вироби розроблені спеціально з таким діаметром конструкції, що дозволяє воді при опадах не переливатися через край і не псувати цим фундамент або стіни.

  • Завдяки високій пропускній здатності водостоки Деке здатні використовуватись у будь-яких умовах.
  • Він стійкий до морозів та спеки, і навіть пластикові вироби ніколи не деформуються та не тріскаються.
  • Достатньо придбати водостічні системи Docke Standard 120/85 мм для покрівель з площею близько 100 кв. м.
  • Зважаючи на такі можливості можна купити водосток Деке Стандарт у Києві за ціною, яка відрізняється доступністю.

Гарантія на продукцію становить 25 років, і вручається вона письмово при купівлі виробів. Фактично німецькі водостоки служать безстроково, якщо правильно встановлені.

Замовити Деке водостічні системи

Продукція має значний дизайнерський потенціал, тому гармонійно виглядають з різними облицювальними матеріалами. В асортименті продукції є класичні білий та коричневий кольори, а також червоні, графітові або сірі відтінки.

Достатньо зв’язатися з нами по контактному телефону, щоб отримати прайс на ринву Docke Преміум 120/85. Телефонуйте до нас та отримайте найкраще!