Водостічні системи

Показано 1–16 із 173

Купити водостічні системи

Водостік є невід’ємною частиною будинку. Він не тільки очищає покрівлю від непотрібних опадів, а й надає дизайну всьому архітектурному проекту завершеності.
Є кілька різновидів водостічних систем:

 • полівініхлоридні,
 • металеві
 • мідні.

Кожен варіант відрізняється технологією розробки, складом та перевагами.
Купити водостічні системи у Києві варто у нашої компанії ”Крамбуд”.

Фахівці готові надати рекомендації щодо влаштування, експлуатації чи транспортування продукції. Варто зв’язатися з нашими менеджерами за вказаним на сайті контактним телефоном для замовлення. У нас ціна на водосток у Києві доступна та демократична.

Водостічна система ціна

В основі водостічних систем ПВХ – полімеризований полівінілхлорид. Їх призначенням є відведення атмосферних опадів, при цьому не має значення архітектурний план будинку. Завдяки складу система здатна витримувати навантаження ззовні не гірше за металевий аналог.

Відмінність полягає в тому, що полівінілхлоридна конструкція монтується інакше, ніж металевий аналог, а також по-іншому експлуатується. У ПВХ виробів елементи конструкції можуть подовжуватися під впливом тепла.

 • Відповідна конструкція дозволяє компенсувати зміни температури.
 • Пластикові водостічні системи ПВХ відрізняються наявністю спеціальних рухомих елементів у поєднанні жолоба, а труби з’єднуються за допомогою монтажного зазору.
 • Водостоки повинні встановлюватися так, щоб вони не зазнавали надмірного навантаження опадів.

Компанія ”Крамбуд” реалізує водостоки пластикові недорого для наших клієнтів. Достатньо зв’язатися з менеджерами по телефону, щоб замовити товар або проконсультуватися.
Варто звернути увагу на правильність монтажу, оскільки залежить термін експлуатації продукції.

Замовити водостічні системи

Виріб виготовляється з оцинкованої сталі, товщина якої становить 0,6 мм. З обох боків продукція покривається цинком, потім пасивується, грунтується і покривається полімерами. Оскільки металевий водосток не реагує зміни температури, його конфігурація залишається колишньої, на відміну ПВХ-варианта.

 • При виборі конструкції варто звернути увагу на те, що захисні шари – цинковий, ґрунт або пасивуючий – повинні рівномірно покривати продукцію з обох боків.
 • Це забезпечує гарний захист від корозії, ультрафіолетового випромінювання та різного роду пошкоджень.

Металеві водостічні системи можуть використовуватися 50 років і більше. У компанії ”Крамбуд” ціна на водостічні системи в Києві та Україні є розумною та адаптованою для покупців неоднаковим рівнем доходів.

 1. Не варто забувати, що у металевої водостічної системи велика здатність, що несе.
 2. Це означає, що конструкція може виносити великі навантаження під час снігопаду або зливи, що актуально в умовах Києва та області.

На водостоки металеві видається гарантія від багатьох виробників у середньому на 15 років. варто звернутися до наших менеджерів, щоб замовити продукцію оригінального розробника. Також фахівці дають необхідні консультації щодо використання, монтування чи транспортування водостоку.

Виробництво водостоків

Мідні водостічні системи відрізняються найдовшим експлуатаційним терміном. Даний різновид металу є найстійкішим до можливих механічних пошкоджень та атмосферного впливу.
Водостік здатний служити упродовж 100-річчя. Вік надає дому благородного вигляду, солідності та краси. Пластичність і міцність – ось ті характеристики, що найбільш точно описують цей метал.

 • Водостік з міді є стійким до агресивного середовища та до перепадів температур.
 • Оскільки матеріал гнучкий, жолобам можна надати будь-якої форми.
 • Якщо будь-яка ділянка пошкодилася, можна легко та швидко замінити її.
 • Водостоки мідні не вимагають догляду, фарбування чи періодичного ремонту.
 • Продукція здатна надати будинку стильність та вишуканість.

Наша компанія ”Крамбуд” має прайс на водостічні системи різних типів. Якщо ви зацікавлені в придбанні, зверніться до наших спеціалістів, щоб зробити замовлення. Компанія реалізує лише якісну та оригінальну продукцію від авторитетних світових розробників.

Який водосток вибрати?

Часто до нас звертаються замовники із запитанням: який водосток є універсальним, здатним яскраво прикрасити будинок, довго служити, бути високоякісним. Немає виробу на всі випадки життя, проте можна підібрати той, який підійде саме вашому будинку.

 • Металевий, пластиковий або мідний продукт буде поганим, якщо при установці допустити помилку, тому довірте монтаж водостоків (водостічних систем) фахівцям.

Також варто звернути увагу на дизайн будинку – якщо встановлена ​​металочерепиця, до неї набагато краще підійде відповідний водосток.

Склад водостічної системи та її монтаж

Будь-яка конструкція водостоку складається з жолобів – підвісних та горизонтальних, вертикальних зливів та труб. Жолоби у розробників мають діаметр 70-200 мм, а водостічні труби – параметри 50-160 мм. Конструкції забезпечуються елементами кріплення, до яких належать кути, трійники, з’єднувачі, тримачі та ін.

 • Вартість системи безпосередньо залежить від площі покрівлі та її складності.
 • Від коректного монтажу залежить довговічність та якість служби продукції.
 • Важливо враховувати матеріал, з якого складаються труби, кріплення та метод збирання конструкції.

До прикладу, полівінілхлоридна конструкція під впливом температури стискається або розширюється. Якщо під час монтажу не передбачено цю особливість, це може призвести до пошкодження виробів або зниження терміну їх експлуатації. Важливо, щоб під час сильної зливи система витримувала тиск води. Для цього потрібно коректно підібрати потрібні за діаметром жолоби та труби.