Тротуарна плитка

Тротуарна плитка купити

Популярним на будівельному ринку України матеріалом для створення тротуару, доріжок, паркувальних місць є плитка, що володіє екологічністю, морозостійкістю, міцністю та вишуканим дизайном. Вироби застосовуються також для мощення садових доріжок біля будинків, дач чи котеджів, у міських умовах – біля торгових центрів та автозаправних станцій, а також у громадських місцях.

  • Завдяки низці переваг – різноманітності форм та колірній гамі, стійкості до температурних коливань, довговічності – вироби вигідно відрізняються за функціональністю від аналогів – асфальту та ін.
  • Тротуарна плитка Юнігран, Ковальська стійка до агресивного середовища та суворого клімату, тому може використовуватися повсюдно.

Для придбання виробів варто зв’язатися за контактним телефоном з нашими менеджерами, щоб купити тротуарну плитку Юнігран та Ковальська з доставкою у Києві. Ми реалізуємо лише високоякісні та оригінальні матеріали від зазначених виробників.

Представники Крамбуду оперативно транспортують плитку до місця призначення в будь-якій кількості. Також ви можете скористатись безкоштовними послугами заміру площі, яку необхідно покрити, та розрахунку кількості матеріалу, що необхідний. Вироби можна встановити самостійно.

Під’їхавши до нашого офісу, ви ознайомитеся із зразками плитки для тротуару обох виробників та зможете вибрати те, що підходить саме у вашому випадку. Фахівці нададуть усім замовникам прайс на тротуарну плитку Юнігран та Ковальська, ціни в яких демократичні.

Тротуарна плитка ціна

В асортименті продукції від українського розробника Юнігран є близько 30 різновидів тротуарної плитки, створеної методом вібропресування.

  • Для виробництва використовується досвід німецьких та італійських інженерів, при цьому ціна на тротуарну плитку Юнігран доступна всім замовникам.
  • Продукція представлена ​​в 12 відтінках, її товщина досягає від 4 до 10 см.

Уся плитка має необхідну сертифікацію – з цими документами ви можете ознайомитись в офісі компанії Крамбуд.

Замовити тротуарну плитку

Продукція польського розробника дозволяє створювати навіть складні композиції, оскільки має значний дизайнерський потенціал.

  • Вироби випускаються у трьох різновидах і виконують свої функції в залежності від розміру.
  • Наприклад, плитка товщиною 4 см призначена для звичайних пішохідних тротуарів, 6 см – укладається у місцях скупчення легкових автомобілів, а 8 см призначена для того, щоб витримати вагу вантажного авто.
  • Вироби міцні, морозостійкі, забирають зайву вологу.

У компанії Крамбуд купують тротуарну плитку Ковальська з доставкою до Києва. Звертайтесь до нас!