Утеплювач Ізоват - базальтова вата

Відображаються усі з 3 результатів

Утеплювач Ізоват купити

Теплоізоляція з базальту від українського розробника є плитами з мінеральної вати, що виготовляються на високотехнологічній лінії і тому відрізняються якістю. Основною сировиною для негорючих виробів є гірський базальт та його породи. Щоб скріпити основу, використовується смола на основі карбамідів та карболів.

До складу теплоізоляції входить кілька відсотків органічних речовин. Товщина продукції становить від 20 до 300 мм. Про утеплювач Ізоват – базальтовій ваті відгуки позитивні, оскільки вироби відповідають стандартам якості, що підтверджують європейські сертифікати. Ізоляція випускається як для ламелей, плит, ламельних матів чи циліндрів.

Скидка персональнаяВироби застосовуються для ізоляції тепла в конструкціях споруд, що захищають, звукоізоляції, шумоізоляції, захисту від вогню, трубопроводів і повітровідводів. Також вата Ізоват застосовується для випуску сендвіч-панелей.

Через такі можливості варто зв’язатися з менеджерами компанії Крамбуд, щоб купити утеплювач Ізоват – базальтову вату в Києві з доставкою. Продукція відрізняється високою якістю і оригінальністю.

Разом з продукцією ми пропонуємо основні матеріали для дому та покрівлі:

  • металочерепицю,
  • профнастил,
  • блок-хаус,
  • софіти,
  • водостічні системи,
  • кріпильні матеріали.

У Крамбуду можна замовити безкоштовні послуги виміру параметрів споруди, яку необхідно утеплити, а також розрахунку кількості потрібного матеріалу. У нас є прайс на базальтову вату Ізовер для утеплення, де вказані актуальні ціни.

Утеплювач Ізоват ціна

Існує кілька різновидів продукції, залежно від її функціональних можливостей.

  1. Ізоват 30 застосовують для утеплення скатних дахів, перегородок у будинку між кімнатами та підлог.
  2. Ізоват 45 підходить для тришарової або колодязної кладки, а
  3. Ізоват 60-80 підходить для вентильованих фасадів.
  4. Продукція 135-145 підходять для фасадів, оштукатурених мокрим методом. Для утеплення бетонованих підлог ми рекомендуємо використовувати Ізоват 160.

Всі представлені продукти мають досконалий склад і виконують заявлені заводом функції. Вироби проходять постійний контроль у лабораторії, тому можливість отримати бракований матеріал зводиться до мінімуму.

Зважаючи на такі можливості варто дізнатися ціну на базальтову вату – утеплювач Ізоват з доставкою в Київ. Серед позитивних можливостей продукції є низькі можливості пропуску парів, негорючість, а також можливість перекривати різні площі та геометричні розміри. Базальт несприйнятливий до хімічних речовин сам є нейтральним продуктом. Сфери застосування плит широкі.

Замовити базальтову вату Ізоват

Величезною перевагою продукції є економічність. Утепливши приміщення мінеральною ватою Ізоват, ви отримаєте комфортний мікроклімат і збережете кошти на тепло. Суворою зимою в будинку не буде втрат тепла, а влітку у приміщенні не буде спекотно.

Достатньо звернутися до менеджерів компанії Крамбуд, щоб отримати професійні консультації щодо використання продукції. Наші досвідчені майстри дадуть відповідь на будь-яке ваше запитання, допоможуть з монтажем виробів. Щоб отримати високу якість, варто замовити продукцію з доставкою по Києву та області. Звертайтесь до нас!