Утеплювач Ізовер - скловата

Відображаються усі з 15 результатів

Утеплювач Ізовер – скловата у Києві

Теплоізоляція українського розробника відрізняється негорючістю – продукція виготовлена ​​зі скла, витягнутого у волокна, несприйнятливому до займання. Матеріал виходить при виплавці скляного бою або піску за температури 1300 градусів за Цельсієм.

Негорючість продукції підтверджується численними випробуваннями. Процес виготовлення теплоізоляції проходить багато етапів, але на кожному їх продукція проходить ретельний контроль на відповідність європейським якостям. Про утеплювач Ізовер – скловаті відгуки від багатьох клієнтів компанії

Скидка персональнаяКрамбуд позитивні, оскільки вироби випускаються із натуральних матеріалів на екологічно чистому виробництві. Утворення волокон відбувається без включення до матеріалу неволокнистих включень, завдяки яким можна уникнути пошкодження.

 • Варто звернути увагу на пропозицію компанії Крамбуд, де можна купити утеплювач Ізовер – скловату по ціні в Києві, яка відрізняється демократичністю.
 • Вироби високоякісні та оригінальні, тому підійдуть для кожного домовласника.
 • Продукція має у складі гідрофобізатор, який має водовідштовхувальні властивості. Високий рівень паропроникнення не блокує пар, що виходить назовні з приміщення, тому будинок «дихає».

У нас є не лише представлений матеріал, але також основні вироби для покрівлі:

 • металочерепиця,
 • профінастил,
 • битумна черепиця,
 • композитна черепиця,
 • а також блок-хаус,
 • софіти
 • водостічні системи.

Звертайтесь до Крамбуду, і ви отримаєте прайс на утеплювач – скловату Ізовер, де є актуальні ціни!

Купити Ізовер скловату

Продукція не містить складових, які можуть покриватися корозією або гнити. Також у ній не розлучаються мікроорганізми чи грибок. Правильно використовуючи вату, ви можете домогтися відсутності руйнування чи осипання продукції. Згодом властивості не губляться. Вироби реалізуються у спеціальних пластикових упаковках, завдяки чому вони чудово зберігаються при зберіганні та перевезенні. У компанії Крамбуд можна придбати скловату Ізовер дешево оптом чи в роздріб. Ви можете під’їхати до нашого офісу, щоб ознайомитись із сертифікатами або побачити зразки продукції.

Будівельна скловата Ізовер призначається для ізоляції звуку та тепла в різних спорудах та будинках. Будь-яка температура повітря в будівлі, – продукція разом з пароізоляційними плівками або іншими матеріалами забезпечить комфорт і потрібний клімат.

Вироби Ізовер варто використовувати для:

 1. міжповерхових перекриттів,
 2. підлог,
 3. горищ,
 4. фальшстелі,
 5. стін зовні та всередині,
 6. цегли,
 7. блоків,
 8. перегородок,
 9. конструкцій із металу або дерева.

Також продукція популярна у промисловості: там нею ізолюють труби, теплотраси, нафтопроводи, компресорні станції, сховища газу тощо.

Ізовер ціна

Варто дізнатися ціну на теплоізоляцію – скловату Ізовер у представників компанії Крамбуд, щоб застосувати її для огорож, виробничих, житлових чи громадських будівель. У реалізації є плити та теплоізоляційні мати. Завдяки використанню продукції можна забезпечити комфортний мікроклімат. В нас представлені зразки продукції.

Представники компанії Крамбуд нададуть професійні консультації щодо використання продукції та її монтажу. Достатньо звернутися до нас за телефоном! Телефонуйте і ви будете задоволені!