Теплоізоляція, Утеплювач

Показано 1–16 із 18

Теплоізоляція – утеплювач купити

Утеплювач виконує важливу функцію збереження енергоефективності будинку, його теплоізоляції. За допомогою матеріалу можна заощадити на витратах, створити в будинку потрібний мікроклімат.

Теплоізоляція стає з кожним роком дедалі популярнішою, оскільки вона підходить для монтажу на:

 • стінах,
 • покрівлі,
 • підлозі,
 • обшивки не тільки житлових або комерційних приміщень,
 • а й конструкцій для саду.

Сучасні вироби відрізняються швидкістю та легкістю установки.

У компанії ”Крамбуд” ціна на утеплювач адекватна та демократична. За допомогою нашої компанії можна придбати якісну продукцію, отримати консультації щодо встановлення, транспортування чи експлуатації виробу. Достатньо здійснити один або два дзвінки нашим фахівцям.

Скидка персональная

Існує кілька видів продукції:

 • скловолоконні вироби,
 • пінополістирол
 • пінопласт.

Перший монтується у внутрішні перегородки або під гіпсокартон; вони реалізуються як листи або рулони. У ”Крамбуд” можна купити утеплювач недорого. Для зовнішнього використання застосовують листи пінополістиролу або пінопласту. Вони характеризуються стійкістю до зовнішніх агресорів, погодних умов, високими теплоізоляційними властивостями. До них необхідно підібрати додаткові монтажні елементи: сітки для фасаду, пінополістирольні суміші, ґрунт та ін.

Ціна на утеплювач у Києві

Утеплювач є екологічно чистим матеріалом, оскільки він відповідає заявленим санітарним вимогам. Відзначається ефективність виробів, що мають звуко- та теплоізоляцію, їх зручно монтувати.

 • Продукція стійка до поломки або кришення, немає потреби у високоточній нарізці.
 • На транспортуванні даної скловати можна заощадити, оскільки в одній упаковці розміщуються стиснуті листи.
 • Скловата є ізоляційним матеріалом, що відрізняється універсальністю та легкістю.

Її основою є скловолокно. Вироби реалізуються як плит. Варто звернути увагу на мінеральну вату із використанням базальту. Як основну сировину використовують гірську базальтову породу. Вироби відрізняються негорючими, а як в’яжучу речовину додають смоли карбаміду. На базальтову вату ціна у Києві відрізняється доступністю та розумним підходом завдяки ”Крамбуду”.

Замовити утеплювач

Імпортна базальтова вата є довговічною, пожежобезпечною, енергоефективною, екологічною, що забезпечує акустичну зручність. Структура є відкритою та пористою, тому здатна витримувати необхідну форму під час експлуатації.

У ”Крамбуду” можна продукцію мінеральна вата купити у Києві доступно. Вироби можна використовувати для малоповерхового або котеджного будівництва. Це вологостійкий, стійкий до горіння матеріал, що випускається як матів. Він відрізняється універсальністю.

Подібна структура базальтової вати, вона оформлена у вигляді плит. Добре ними користуватися для мансард, каркасних стін, перегородок, підлог чи перекриттів.