Сайдинг

Показано 1–16 із 27

Сайдинг Ціна в Україні

Сайдинг Цена:
Сайдинг Деке Premium — Банан 162.33грн. /шт
Сайдинг Деке Premium — Пломбір 162.33грн. /шт
Сайдинг Металевий 285 грн/м2
Сайдинг Під Дерево 312 грн/м2
Сайдинг Фасайдинг 237 грн/м2

Сайдинг є досить поширеним матеріалом, оскільки створює неповторний дизайн будинку, служить протягом десятків років, обходиться мінімальними вимогами догляду.

Існує кілька різновидів матеріалу, що відрізняються властивостями:

 • полівініхлоридний
 • чи металевий сайдинг.

Функція облицювання полягає не тільки в наданні будинку певного дизайну, а також в утепленні, захист стін від негативних кліматичних умов, зовнішніх впливів.

цена

Завдяки компанії ”Крамбуд” можна купити сайдинг у Києві від відомих розробників світу.

Продукцію розробляють під постійним контролем високотехнологічному автоматизованому устаткуванні. Так гарантується довговічність виробів. Монтаж панелей відрізняється легкістю та швидкістю. У ”Крамбуду” на сайдинг ціна відрізняється адекватністю та доступністю. Варто звернутися до менеджерів щодо замовлення виробів. Ми надаємо якісні консультації щодо експлуатації, встановлення чи транспортування. Наша логістична служба впорається з перевезенням оперативно.

Сайдинг купити у Києві

Існують такі типи облицювання:

 • металевий
 • або пластиковий.

Сайдинг ПВХ є правильним рішенням для дому, оскільки він відповідає вимогам сучасності. Його відмінна риса – унікальна імітація цього матеріалу: найчастіше таким буває дерев’яний брус. Однак вартість такого виробу не завжди підходить користувачам, а купити пластиковий блок-хаус недорого у компанії  ”Крамбуд” під силу будь-якому клієнту.

 • Деревина і сайдинг, що імітує її, здалеку виглядають однаково – настільки точною є імітація фактури дерева.
 • Штучні вироби мають чималі переваги: ​​стійкість до вогню, міцність до механічних ударів, вплив атмосфери та навколишнього середовища.
 • Продукція здатна служити упродовж 50 років без зміни якостей. Важкий аргумент – вініловий сайдинг недорогий, на відміну від натурального замінника.

Ще більшим терміном експлуатації вирізняється металевий сайдинг. Завдяки спеціальному складу він не псується під дією корозії, міцний та надійний. Купити у Києві фасадний сайдинг недорого коштує у представників нашої компанії ”Крамбуд”. У нас ви можете ознайомитися з різновидами продукції, вибрати найбільш підходящу для вас.

Замовити Сайдинг недорого.

Польський розробник випускає сайдинг у полімерному та вініловому різновиді.

Ця продукція відрізняється:

 • нетоксичністю,
 • стійкістю до хімічних речовин
 • кліматичних умов.

Панелі використовуються на будь-яких будівлях, оскільки легко монтуються. За допомогою сайдінга можна оновити вигляд будинку або відреставрувати стіни. Клієнти можуть вибрати форму сайдингу для фасаду, зателефонувавши нашим спеціалістам ”Крамбуд”.

 • У нас у продажу є німецький фасадний сайдинг, що відрізняється високою якістю.
 • Його відмінними здібностями є довговічність, краса та міцність.
 • Вироби здатні перетворити застарілий архітектурний вигляд.
 • Гарантійна служба продукції продовжується протягом 50 років.
 • Сайдинг відрізняється колірною гамою з 4 відтінків, що характеризуються як пастельні та спокійні.
 • Товщина виробів дорівнює 1,1 мм.

Наша компанія ”Крамбуд” реалізує комплектуючі для сайдингу цього розробника.

Якщо ви плануєте надати будівлі акуратності та краси за швидкий час, варто звернути увагу на представлений матеріал. Він допоможе приховати дефекти та нерівності будівлі, покращує теплозбереження стін. Панелі захищають утеплювач від впливу зовнішнього середовища. Звертайтеся до ”Крамбуду” для коректного виміру фасаду при монтажі, щоб уникнути зайвих витрат.

Від правильного монтажу залежить здатність сайдингу не деформуватись під час сильного вітру чи перепадів температур. Перед встановленням блок-хауса із пластику, в Києві слід підготувати обрешітку. Це важливо, оскільки так забезпечується вентиляція та утеплення стін. Перед монтажем слід обробити фасад, встановити фінішні та стартові планки, кути, наличники для віконних та дверних отворів, оздоблювальні планки.

Як монтувати сайдинг на фасад – у напрямку знизу нагору. При кріпленні слід враховувати розширення пластику при зміні температури. У компанії ”Крамбуд” на пластиковий блок-хаус ціна доступна та адекватна. Варто зв’язатися з нашими менеджерами для замовлення необхідного товару певного кольору та розміру.