QueenTile Верона - композитна черепиця

Відображаються усі з 6 результатів

Купити Квінтайл Верона – композитна черепиця


Продукція розробника Квінтайл відрізняється такими перевагами, як надійність, краса, універсальність та довговічність. Вироби відрізняються багатошаровістю, оскільки складаються з цілого набору матеріалів, що забезпечують великі можливості, як щодо функціональності, так і в плані дизайну. Композитна черепиця QueenTile Verona (Квінтайл Верона) створена відповідно до європейських вимог, тому не має заводських недоліків, безпечна для довкілля та людей, що проживають у перекритому будинку. Вироби чудово підходять для скатних дахів будинків, дач, котеджів, альтанок, магазинів, ресторанів, терас та ін.
Достатньо зв’язатися з менеджерами компанії Крамбуд, щоб купити композитну черепицю QueenTile Verona (Квінтайл Верона) за ціною, яка влаштує всіх своєю доступністю.

  • Разом з покрівельними виробами ми реалізуємо додаткові вироби: водостічні системи, мембрани, тепло- та гідроізоляційні плівки, планки, вентиляційні виходи та ін.
  • Крамбуд також замовляє оперативну доставку матеріалу, а також безкоштовні послуги виміру параметрів покрівлі та розрахунку кількості матеріалів.
  • Достатньо зв’язатися з нами по контактному телефону, щоб отримати на електронну пошту прайс на композитну черепицю QueenTile Verona (Квінтайл Верона).

Під’їжджайте до нашого офісу і ви ознайомитеся зі зразками продукції.

Квінтайл Верона ціна

Вироби є багатошаровими, основою яких є сталь високої якості товщиною 0,45 мм, що виробляється в Південній Кореї. Метал покритий алюмоцинком, чий шар не менше 150 г/кв. м., що захищає від корозії, грибка, моху та інших ушкоджень. Верхнім шаром продукції є мінеральне базальтове посипання, укріплене акриловою глазур’ю.

  1. Щоб утримати дрібні частинки базальту лежить на поверхні металу, використовуються спеціальні сполучні речовини, розроблені бельгійськими інженерами.
  2. Зважаючи на такі можливості варто купити композитну черепицю QueenTile Verona (Квінтайл Верона) за ціною, щоб отримати найкращий винахід європейських розробників.

Складові компоненти роблять черепицю міцною, довговічною та легкою у вазі. Остання особливість робить продукцію зручною для встановлення. Вироби не схильні до корозії, мають високий рівень поглинання шуму, завдяки чому їм не страшні сильні опади. Домовласники монтують черепицю Квінтайл біля жвавих місць або трас, щоб зберегти спокійну та затишну атмосферу в будинку.

Замовити Квінтайл Верона

Колекція Верона виконана у формі півкола, тому використовується для різноманітних архітектурних форм. Асортимент відтінків складається з чорного, зеленого, коричневого, мідного та інших кольорів. Вони контрастують із фасадом, підкреслюючи особливості будинку.

Достатньо зв’язатися з нашими менеджерами з приводу придбання черепиці, оскільки Крамбуд ціна на Квінтайл Верону доступна в Києві та області. Звертайтесь до нас!