QueenTile Стандарт - композитна черепиця

Відображаються усі з 6 результатів

Купити Квінтайл Стандарт

Продукція розробника Квінтайл відрізняється багатьма перевагами, включаючи універсальність, привабливість та доступну вартість. Замовники цінують вироби через дизайн, оскільки характеристикою черепиці є її оригінальна геометрія, що досягається завдяки використанню профілю заввишки 60 мм.

  • Композитна черепиця QueenTile Standard складається з тайлів, що забезпечують листам додаткову твердість.
  • Продукція після монтажу покрівлі виглядає дуже акуратно, оскільки формує на будинку монолітне покриття, що не пропускає нічого зайвого в підпокрівельний простір, вологу чи вітер.
  • На даху не видно стиків по вертикалі та горизонталі завдяки використанню спеціальних замків.
  • Щоб не псувати дизайн вентиляційними елементами, достатньо встановити коньок, який вентилює простір під черепицею.

Достатньо зв’язатися з менеджерами компанії Крамбуд, щоб купити композитну черепицю QueenTile Standard (Квінтайл Стандарт) за ціною, що влаштує вас доступністю. Ми реалізуємо лише оригінальні вироби, що підтверджується наявністю необхідних документів.

Разом з основними матеріалами замовники отримують у нас додаткові вироби, завдяки яким експлуатація відбуватиметься правильно, а монтаж спроститься. До таких матеріалів відносяться вітчизняні та зарубіжні водостічні системи, планки різного призначення, мембрани, тепло- та гідроізоляційні плівки, софіти та ін.

Квінтайл Стандарт ціна

Відмінністю виробів від аналогів є багатошарова структура.

  • Базою для створення черепиці є сталь завтовшки не менше 0,45 мм, яка покривається захисним шаром алюмоцинку.
  • Завдяки суміші алюмінію та цинку досягається максимальний захист листів від корозії, грибків та інших негативних впливів.
  • Алюмоцинк наноситься шаром 150 г/кв. м.

Поверхня черепиці покрита спеціальним шаром базальту – дрібних крихт мінералу, що визначає дизайнерські можливості черепиці та додатково захищає від пошкоджень.

Зважаючи на такі можливості варто купити Квінтайл Стандарт у компанії Крамбуд.
На шар базальту наноситься глазур з акрилу, що перешкоджає вигорянню та обсипанню мінеральної крихти. Інфрачервоне та ультрафіолетове випромінювання, як мох і волога, не мають жодного шансу пошкодити не тільки черепицю, а й обрешітку, а також підпокрівельний простір.

Замовити Квінтайл Стандарт

Колекція Стандарт складається із зеленого, чорного, коричневого, мідного, кавового та інших відтінків. Кожен замовник може вибрати те, що йому до смаку.

Завдяки різноманітності, а також високому профілю черепиця виглядає на покрівлі об’ємно та привабливо.

Тому телефонуйте менеджерам компанії Крамбуд, щоб замовити Квінтайл Стандарт з доставкою до Києва, і ви матимете відмінну покрівлю за розумною вартістю. Звертайтесь до нас!