QueenTile Шейк - композитна черепиця

Відображаються усі з 6 результатів

Купити Квінтайл Шейк – композитна черепиця

Бажаєте купити гарні, якісні та довговічні матеріали для покрівлі? Насамперед варто звернути увагу на вироби вітчизняного розробника Квінтайл, які не поступаються за якістю та привабливістю багатьом закордонним аналогам. Наприклад, продукція відмінно підходить для будинків, дач, котеджів, альтанок, гаражів, літніх будівель.

  • По-перше, вона не вицвітає під дією ультрафіолету, тому колір зберігає свою насиченість.
  • По-друге, черепиця призначена для використання у будь-яких погодних умовах.

Тобто вона виносить різкі температурні перепади, не плавлячись і не тріскаючись. Тому композитна черепиця Квінтайл Шейк має позитивні відгуки від багатьох замовників компанії Крамбуд.

Квінтайл Шейк ціна

Тим часом варто зв’язатися по контактному телефону з нашими представниками, щоб купити черепицю Квінтайл Шейк за ціною, яка буде зручною для багатьох замовників. Крім того, у нас купують металочерепицю, профнастил, блок-хаус, різноманітні додаткові вироби.

Наприклад, якщо вам потрібні вироби з кріплення або будівельна хімія, все це ви знайдете на нашому сайті. Додатково варто зв’язатися по контактному телефону з менеджерами Крамбуд, щоб отримати консультації щодо встановлення або доставки черепиці. Звичайно, ми допоможемо правильно виміряти покрівлю та розрахуємо кількість потрібного матеріалу. Згодом ви зробите потрібне замовлення без помилок та пов’язаних із цим переплат. Телефонуйте та отримуйте прайс на композитну черепицю Шейк у Крамбуду!
Насамперед, продукція якісна: вона розробляється на сучасному устаткуванні, перевіряється кожному етапі виробництва. Тому на виході виходять якісні тайли, а можливість отримати брак нульова. Але високі технічні характеристики – заслуга інноваційного устаткування.

По-перше, черепиця складається з високоякісної сталі, вкритої шаром цинку.

Тому вироби завжди залишаються міцними, надійними, здатними витримати удари.

Замовити Квінтайл Шейк

По-друге, цинк не дає металу псуватись від корозії, а також захищає від інших негативних впливів. Таким чином, черепиця має достатній захист.

Далі на неї наносять спеціальну акрилову глазур, яка скріплює наступний шар базальту зі сталлю. Після цього на поверхню тайлу лягає базальтова посипка, що містить у собі колірний пігмент.