QueenTile Класік - композитна черепиця

Відображаються усі з 6 результатів

Купити Квінтайл Класік

Продукція Квінтайл відрізняється приналежністю до класу преміум через свою високу технологічність. Завдяки досконалій технології виробництва розробник видає на вироби гарантію 50 років, хоча вона здатна використовуватися без певного терміну.

 1. Черепиця багатошарова, вогнестійка, не псується від корозії, чим виграє перед аналогічними покрівельними матеріалами.
 2. Вироби не завдають незручностей при монтажі покрівлі; підходять для будинків, дач, котеджів, історичних будівель та адміністративних будівель.
 3. Композитна черепиця QueenTile Classic має значний дизайнерський потенціал, завдяки чому підходить як для новобудов, так і для реставрації старовинних будівель.

Звернувшись до менеджерів компанії Крамбуд, можна купити композитну черепицю QueenTile Classic за ціною, що відрізняється доступністю для всіх домовласників. Ми реалізуємо не лише основні вироби для покрівлі, але також додаткові матеріали, що допоможуть в установці та зроблять експлуатацію довговічною.

До таких продуктів відносяться:

 • водостічні системи,
 • тепло- та гідроізоляційні плівки,
 • мембрани,
 • димарі,
 • вентиляційні виходи,
 • планки різного призначення.

Разом з оперативною доставкою можна скористатися безкоштовними послугами вимірювання параметрів покрівлі та розрахунку кількості матеріалу. У Крамбуду на композитну черепицю Квінтайл Классік ціна розумна.

Квінтайл Класік ціна

Базою виробів служить високоміцна сталь, на яку як захисне покриття наноситься алюмоцинк – сплав цинку та алюмінію. На оцинковку кладеться фінішне покриття з натурального каменю та акрилової глазурі.

 • Така багатошаровість забезпечує надійний захист металу та формує об’ємний дизайн черепиці.
 • Оскільки алюміній не сприйнятливий до корозії, а цинк добре захищає сталь від будь-яких пошкоджень, листи не страждаю від іржі, їм не страшні негативні дії ззовні.
 • Зважаючи на такі можливості варто купити QueenTile Classic (Квінтайл Класік) недорого в Києві у компанії Крамбуд.

Оскільки сировина негорюча, черепиця не підтримує горіння та виявляється пожежобезпечною. Вироби легко переносять температурні перепади, через що підходять для спекотного чи холодного клімату.

Завдяки покриттю з натурального каменю, продукція не видає шуму при опадів, зберігаючи відмінну атмосферу будинку. Її колір завжди стійкий, не вицвітає від ультрафіолету. Вироби прості в установці, мають оптимальну вагу, яка не навантажує основу будинку.

Замовити Квінтайл Класік

Колекція Класік поєднує в собі елегантність та строгість. Продукція характеризується типовим європейським дизайном; висота профілю дорівнює 50 мм, а вигин має глибину 24 мм. Завдяки цьому черепиця виходить плавнішою, що виграшно виглядає на покрівлі. У колекції є зелений, чорний, коричневий, мідний та графітовий відтінки. Достатньо зв’язатися з контактним телефоном з представниками компанії Крамбуд, щоб отримати прайс на композитну черепицю QueenTile Classic, ціни в якому вас порадують.