Гідробар'єр, паробар'єр

Показано 1–16 із 20

Купити Гідробар’єр, паробар’єр

Д90 – Чехія Juta Підпокрівельні плівки є обов’язковим конструкційним матеріалом для покрівельного простору.

Існує кілька їх різновидів, але вони подібні до головної функції – захисту даху від небажаної вологи, що проникає зсередини або зовні будинку.
З їх допомогою термін служби покрівлі продовжується, немає можливості негативно впливати на покрівлю корозії, мікроорганізмів та інших факторів.
Завдяки цьому в будинку зберігається приємна атмосфера комфорту, корисний для здоров’я мешканців мікроклімат.

”Крамбуд” замовники можуть купити підпокрівельні плівки за доступною та адекватною вартістю незалежно від рівня доходу. Варто зв’язатися по контактному телефону з фахівцями, які підкажуть вам найбільш вдалий варіант, дадуть консультації щодо експлуатації, встановлення або транспортування продукції. У нас ціни на покрівельні плівки у Києві найбільш адаптовані під клієнтів.

Гідробар’єр, паробар’єр ціна

Існують такі плівки для покрівлі:

 • пароізоляційні,
 • гідроізоляційні,
 • а також мембрани.

Перші застосовуються в будинках з утепленою покрівлею – він не дає можливості парам, що виходять з приміщення, пошкоджувати утеплювач. З цією метою використовується паробар’єр, який містить широкий асортимент розробок для різних типів будівель: цивільних, промислових, в яких переважає підвищена вологість; де можливе непостійне проживання.

Продукція фірми Юта (Чехія) відрізняється такими технічними показниками:

 1. їхня щільність становить 110 г/ кв. м.,
 2. паропроникність 200 сд,

що є оптимальними параметрами.
Гідроізоляційні плівки є універсальними, оскільки їх варто використовувати з усіма видами покрівлі.

На ринку широко представлений гідробар’єр. Ця плівка монтується на скатні дахи, де горище неутеплене. Такий варіант є найбільш вигідним та бюджетним. На гідробар’єр ціна адаптована під потреби клієнтів та розумна. Якщо Ви використовуєте металеву або бітумну черепицю, сталеві листи, профнастил або інші види виробів. Варто купити гідробар’єр у Києві.

Вироби застосовуються для покрівель із простою конфігурацією.
У чеського виробника існує кілька різновидів моделей для кожного випадку:

 1. класичні, для монтажу на крокви з відстанню 80 см,
 2. для додаткової ізоляції вологи.

Гідробар’єр у Києві є водостійким, не піддається інфрачервоному випромінюванню, міцним. Три характеристики є основними. При монтажі варто звертати увагу на вентиляційні зазори – їх має бути не менше 2-х.

Замовити Гідробар’єр, паробар’єр

Ця продукція підходить для бітумної або композитної черепиці, керамічної черепиці, оскільки вироби мають низький коефіцієнт теплопровідності.

 • Якщо дах має складну конфігурацію, для неї відмінно підійде супердифузійна мембрана.
 • Для цього виробу підійде один проміжок для вентиляції, тому у власників є можливість заощадити.
 • Існує продукція євробар’єр, що відрізняється тривалим терміном служби, захистом від вітру; створена відповідно до європейських стандартів.
 • Вони здатні витримувати сильні опади та відносяться до професійної продукції для гідроізоляції.

Євробар’єр Juta 115 Чехія, 75 м.кв. Існують також мембрани від компанії Марма Дахова. Їх особливістю є можливість скріплення шарів.
Звичайна мембрана містить клей, який з’єднує компоненти. Інший варіант – їх скріплюють заводі термічним способом. У Марма Дахова із цією метою застосовують електростатичне поле.
На цю продукцію, а також Євробар’єр мембрану ціна доступна і адекватна. Варто звернути увагу на продукцію Стротекс. Ці плівки для покрівельного простору відрізняються доступністю вартості, достатнім вибором виробів.

Корисно знати про гідробар’єр

Монтувати підпокрівельні вироби варто професіоналам, оскільки від правильності укладання залежатиме експлуатація всього будинку. Важливо, щоб між кроквами утворилося провисання гідроізолятора на 1-2 см. Мембрани укладаються на утеплювач. Пароізоляція кріпиться зсередини будинку. Важливо дотримуватися правильної освіти нахлеста у всіх випадках.
Звертайтеся до компанії ”Крамбуд”, щоб мати можливість замовити, виміряти та встановити ізоляційний матеріал на довгі роки.