Металопрокат

Показано 1–16 із 303

Купити Металопрокат в Києві

Профільна труба має широкий спектр використання, починаючи від конструкцій та закінчуючи спеціальним обладнанням. З неї виготовляють опори, сходи, будинки, столи, лави, перила, громадські зупинки, машини, двері та ін.

Найбільша популярність труби профілю спостерігається в будівництві – там вона застосовується з метою встановлення металоконструкцій. Продукція має асортимент типорозмірів – замовник може вибрати оптимальний, правильний та економічний параметр для певних завдань. Труби витримують чималі навантаження завдяки чотирьом ребрам жорсткості.

Металопрокат ціна

Металопрокат Ціна
Z 55x200x55 – профіль ЛСТК
181.85грн.
Уголок 60х40, 50х50 – профіль ЛСТК
58.51грн.
Омега 20x20x60x20x20 – профіль ЛСТК
83.59грн.
Труба профільна 40*20*2
106.00грн.
U 55x150x55 – профиль ЛСТК
148.09грн.
C 16x42x100x42x16 – профіль ЛСТК
120.84грн.

Z-профіль для несучої конструкції будівлі являється основним видом профілів. Його можна використовувати як прогон для створення покрівлі. Вони виробляються методом холодного відкату з оцинкуванням, що захищає від корозії та негативних зовнішніх факторів. В основі виготовлення профілю лежить листова гарячеоцинкована сталь завтовшки 1,5-3 мм. Профіль монтується переважно за допомогою болтів. На сайті компанії ”Крамбуд” ви можете детальніше ознайомитись із параметрами.

С-профіль є основою, якщо ви проектуєте і зводите споруди, що швидко зводяться. Він випускається холоднопрокатним методом на спецлінії із сучасним автоматизованим обладнанням. Основою є сталь з оцинковкою, що має товщину 1,5-3 мм. Стандарт ширини становить від 48 мм до 75 мм.

Застосовувати профіль варто для:

  • дахів,
  • стін каркасів,
  • кроквяних балок
  • надбудов.

Вироби мають отвори для встановлення.

U-профіль виготовлений у вигляді П-подібного перерізу, в металопрокаті також є поширеним.

Є 2 різновиди:

  • гнутий
  • гарячекатаний.

Перший не здатний витримувати великі механічні навантаження, тому встановлюється на відповідних конструкціях. Гарячекатана продукція підходить для несучих ділянок. Товщина сталі тут також сягає від 0,5 до 3,0 мм. З технічними характеристиками варто ознайомитись на сайті компанії ”Крамбуд”.

Замовити металопрокат

Найбільшою популярністю серед домовласників користується профільна труба для стовпчиків. Ці конструкційні елементи для огорожі включають заборний елемент, стійку для хвіртки або воріт. Відповідно застосовується необхідна труба з перетином.

Профільна труба 40*20*2 мм набула найбільшого поширення: як балка, профіль для огорож, сходів, вікон з металопластику, покрівлі, каркасів та ін. Купити профільну трубу для забора варто у працівників компанії ”Крамбуд”.