Металочерепиця Згурівка

Показано 1–16 із 30

Металочерепиця Згурівка ціна

Металочерепиця Згурівка Ціна
Металочерепиця Німеччина 0,5 Мат 310 грн/м2
Металочерепиця Італія 0,45 Мат 255 грн/м2
Металочерепиця Словаччина 0,45 Мат 255 грн/м2
Металочерепиця Україна 0,45 Мат 230 грн/м2
Металочерепиця Глянцева 0,40 200 грн/м2
Металочерепиця Глянцева 0,45 230 грн/м2

Актуальність ціни необхідно уточнити у менеджера

Безумовно, якщо ви бажаєте купити якісний покрівельний матеріал, наділений багатьма перевагами, варто звернути увагу на металочерепицю в Згурівці. Безперечно, ціна продукції доступна. Вона є популярним покрівельним матеріалом, який відповідає вимогам сучасності.

Достатньо купити металочерепицю в Згурівці з доставкою за хорошою ціною, оскільки вона має безліч переваг. Наприклад, вироби надійні, довговічні, красиві, легко встановлюються. Також можна вибрати різні форми: (Монтеррей, Деккорей, Афіна, Валенсія, Модерн, Максима, багато інших).
Щоб вибрати потрібний матеріал, варто орієнтуватись на особливості архітектурного стилю вашого будинку. Важливо зробити правильні виміри, щоб не помилитись з кількістю матеріалу. Таким чином, варто зв’язатися за контактним номером телефону з менеджерами Крамбуду для отримання допомоги. Ми реалізуємо металочерепицю до Згурівки тільки за доступною ціною багатьом замовникам.

Металочерепиця Згурівка купити

Скидка персональная

Вироби мають вигідні характеристики, правильний склад.

  • Основою будь-якої металочерепиці є сталь.
  • Наприклад, її товщина буває різною – від цього показника залежить ціна. Металочерепиця 0,45/0,5 мм найбільш якісна, служить справно та довго. Цю товщину застосовують багато європейських розробників.
  • Кожен лист покривається шаром цинку приблизно 100-275 г/кв. м. Речовина наноситься обов’язково, оскільки вона захищає метал від гниття, корозії, негативних впливів. Іноді використовується алюмоцинк – з’єднання цинку, алюмінію, яке відрізняється ще більшою стійкістю до пошкоджень.
  • Фінішним шаром є полімер: поліестер, пластизол, поліуретан, ПВДФ, інші речовини, що визначають естетичний потенціал продукції, що додатково захищають металочерепицю від пошкоджень.

По-перше, замовник може вибрати чимало форм хвилі металочерепиці та купити одну з них: Монтеррей, Афіна, Максима, Валенсія, багато інших. Найбільш популярна Монтеррей – класична форма, що нагадує середземноморські вироби. Її плавні лінії підходять до будь-якого архітектурного стилю.
По-друге, ціна металочерепиці (Згурівка) не залежить від забарвлень, форми, натомість на цей показник впливає фінішне покриття: матове/глянцеве. Безперечно, перше дорожче, друге належить до бюджетного сегменту. Матова продукція має товщину полімеру 35 мкм, матова – 25 мкм.

Таким чином, варто купити металочерепицю з доставкою до Згурівки, зателефонувавши представникам Крамбуду. Безперечно, ціна продукції хороша.