Металочерепиця Вишгород

Показано 1–16 із 32

Металочерепиця Вишгород ціна

Металочерепиця Вишгород Ціна
Металочерепиця Німеччина 0,5 Мат 310 грн/м2
Металочерепиця Італія 0,45 Мат 255 грн/м2
Металочерепиця Словаччина 0,45 Мат 255 грн/м2
Металочерепиця Україна 0,45 Мат 230 грн/м2
Металочерепиця Глянцева 0,40 200 грн/м2
Металочерепиця Глянцева 0,45 230 грн/м2

Актуальність ціни необхідно уточнити у менеджера

На сьогоднішній день черепиця з металу – один із найпопулярніших покрівельних виробів. Вона використовується переважно у приватному секторі, також її встановлюють на історичні громадські будівлі, адміністративні чи комерційні споруди. Отже, багато переваг зумовили значний попит на вироби.

 • По-перше, вони універсальні: немає значення конфігурація і поверховість споруди.
 • По-друге, їх легко монтувати: достатньо мати шурупи та базові інструменти.
 • По-третє, продукція естетично приваблива.

Скидка персональная

Представлено близько 20 відтінків та багато форм хвилі. Зателефонуйте в Крамбуд, і ви дізнаєтеся ціну на металочерепицю у Вишгороді з доставкою. Також зможете купити металочерепицю недорого. Окрім основного матеріалу наші фахівці пропонують додаткові вироби та кріплення. Ще нас ви отримаєте консультації щодо використання чи монтажу черепиці.

Металочерепиця Вишгород купити

У матеріалу багато переваг і цим пояснюється популярність. Крім зазначених плюсів, є також такі переваги:

 • Довговічність.
 • Надійність.
 • Зручність у монтажі та транспортуванні завдяки невеликій вазі.
 • Стійкість перед негативними зовнішніми умовами.
 • Пожежна безпека.
 • Доступна ціна та багато інших.

Щоб досягти такої функціональності, розробники застосовують якісну сировину:

 1. Сталь. Це основа металочерепиці. Її товщина дорівнює від 04 до 05 мм. Отже, чим товстіший метал, тим краще він переносить навантаження. Найкращі зразки випускають європейські заводи. Також ви можете купити металочерепицю у Вишгороді за невисокою ціною від вітчизняних виробників.
 2. Оцинкування. Для виробів достатньо 100-275 г/кв. м. цієї захисної речовини. Завдяки цинку метал не псується від корозії.
 3. Полімери. Найбільш бюджетним із усіх полімерів є глянсовий та матовий поліестер. Товщина першого дорівнює 25 мкм, а другого – 35 мкм.

В результаті купити металочерепицю у Вишгороді у компанії Крамбуд легко! Ви отримаєте якісні, недорогі та довговічні матеріали з доставкою по всьому місту. Також ми пропонуємо безкоштовні послуги із заміру та розрахунку матеріалу.

Черепиця має велику різноманітність відтінків. Налічується близько 20 кольорів. З них найпопулярнішими є коричневий, зелений та вишневий. Вони гармонують із різними фасадами, а також з ландшафтом. Що стосується форм хвилі, компанія Крамбуд має зразки Монтеррей, Яспіс, Афіна, Опал або Гранд, а також багато інших.

З них найчастіше замовляють Монтеррей, оскільки вона класична та підходить під будь-яку будівлю. Таким чином, дзвоніть, щоб купити металочерепицю у Вишгороді за оптимальною ціною з доставкою. Звертайтесь до нас!