Металочерепиця Умань

Показано 1–16 із 30

Металочерепиця Умань ціна

Металочерепиця Умань Ціна
Металочерепиця Німеччина 0,5 Мат 310 грн/м2
Металочерепиця Італія 0,45 Мат 255 грн/м2
Металочерепиця Словаччина 0,45 Мат 255 грн/м2
Металочерепиця Україна 0,45 Мат 230 грн/м2
Металочерепиця Глянцева 0,40 200 грн/м2
Металочерепиця Глянцева 0,45 230 грн/м2

Актуальність ціни необхідно уточнити у менеджера

Замовники бажають замінити стару покрівлю на нову або створити архітектурний дизайн. Компанія Крамбуд пропонує купити довговічну, якісну та привабливу естетично продукцію – металочерепицю в Умані.

 • По-перше, вона виготовляється багатьма виробниками в Європі та Україні.
 • По-друге, вироби мають бездоганний технічний склад, з огляду на що металочерепиця чудово функціонує.
 • По-третє, продукція універсальна, бо годиться для монтажу на будь-який дім.

Звертайтесь до представників нашої компанії Крамбуд. У менеджерів компанії ви отримаєте корисні консультації відносно використання чи установки металочерепиці. Ми впевнені, що ціна підійде кожному замовнику, оскільки вона доступна.

Металочерепиця Умань купити

Скидка персональная

Металочерепиця має багато переваг у порівнянні з аналогами. Наприклад, варто згадати:

 1. Довговічність.
 2. Естетичну привабливість.
 3. Універсальність.
 4. Легкий монтаж.
 5. Невелику вагу.
 6. Стійкість перед несприятливими зовнішніми факторами.
 7. Різноманіття форм та кольорів.
 8. Доступну ціну.

 Крім консультацій ми надаємо безоплатні послуги щодо заміру параметрів покрівлі в Умані та вирахування кількості листів, необхідних на конкретну площу. В результаті ви замовите правильну кількість продукції.

Дійсно, без грамотно підібраного складу навряд чи металочерепиця стала б настільки популярною серед замовників. Матеріал формують такі складники:

 1. Сталь. Вона виготовляється методом холодного відкату. Товщина базового елемента становить від 0,4 до 0,5 мм. Дійсно, метал надає виробам стійкості перед різними впливами, а також жорсткості.
 2. Цинк. На відкатаний лист наноситься шар цинку. Безсумнівно, ця речовина не дає можливості корозії та іншим негативним факторам псувати металочерепицю. Цинк наносять кількістю близько 140–275 г/кв. м. Конкретне значення залежить від параметрів, яких дотримується певний виробник.
 3. Полімери. Справді, найбільш відомим серед клієнтів полімером слугує поліестер. Він буває двох різновидів – глянцевий та матовий. Товщина першого дорівнює 25 мкм, а другого – 35 мкм.

Варто подзвонити нашим представникам та купити металочерепицю Умані за ціною доступною для кожного. У нас є оперативна служба доставки, яка транспортує товар на необхідне місце швидко. В результаті ви будете задоволені покупкою!

У компанії Крамбуд представлений досить широкий спектр кольорів. Звісно, найбільш популярним є зелений, коричневий чи вишневий.