Металочерепиця Суми

Показано 1–16 із 30

Металочерепиця Суми ціна

Металочерепиця Суми Ціна
Металочерепиця Німеччина 0,5 Мат 310 грн/м2
Металочерепиця Італія 0,45 Мат 255 грн/м2
Металочерепиця Словаччина 0,45 Мат 255 грн/м2
Металочерепиця Україна 0,45 Мат 230 грн/м2
Металочерепиця Глянцева 0,40 200 грн/м2
Металочерепиця Глянцева 0,45 230 грн/м2

Актуальність ціни необхідно уточнити у менеджера

Вироби відрізняються вишуканістю, довговічністю та надійністю. В результаті металочерепиця стала однією з найпопулярніших на ринку будівельних матеріалів.

  • Продукція призначена для будь-якої конфігурації покрівель.
  • Вона успішно використовується у будь-яких кліматичних умовах.
  • Існує широкий асортимент кольорів та форм, а також параметрів висоти продукції. Отже, кожен замовник може вибрати те, що йому до смаку.

Ми надаємо повну консультацію щодо використання або монтажу черепиці. В результаті ви зможете спорудити нову покрівлю або відремонтувати стару.

Металочерепиця Суми купити

Скидка персональная

Вироби відрізняються доступною ціною. Це ще одна причина великої популярності продукту. Існує багато параметрів товщини металу, шару цинку, кольорів чи виду полімеру. Щоб підібрати потрібну продукцію, можна скористатися за допомогою наших досвідчених фахівців. Крім цього важливо знати склад матеріалу. Наприклад, розробники активно використовують:

  • Сталь. Її виробляють методом холодного відкату. Також із двох сторін наносять гарячий цинк для захисту від корозії. Її товщина дорівнює від 04 до 05 мм. Якщо у вас будинок з невеликою площею покрівлі, то можна підібрати черепицю завтовшки 0,4 мм. Для середньої площі підійдуть матеріали із товщиною 0,45 мм, а для великої – 0,5 мм. Чим більша товщина сталі, тим значнішими будуть її несучі властивості.
  • Цинк. Його шар дорівнює 140-275 г/кв. м. Чим більше оцинкування має черепиця, тим краще і на більший термін вона захищена від корозії.
  • Полімери. Найпопулярнішим вважається глянсовий та матовий поліестер. Товщина першого дорівнює 25 мкм, а другого – 35 мкм. Отже, чим товщі полімер, тим кращим і насиченішим буде його колір.

Металочерепицю у Сумах обирають для таких будівель:

  • Приватних: будинків, дач, котеджів, альтанок, гаражів, відпочинкових зон.
  • Комерційні: магазинів, кіосків, барів, ресторанів.
  • Адміністративних: наукових центрів, офісів, лікарень, шкіл, історичних пам’яток.

Достатньо зв’язатися за контактним номером з нашими менеджерами, щоб дізнатися ціну на металочерепицю в Сумах і купити необхідну кількість виробів.

Продукція має близько 20 кольорів. Найбільшою популярністю користуються зелені, коричневі або червоні кольори. Також у Крамбуду реалізуються різні форми хвилі: Монтеррей, Яспіс, Максима, Опал та інші. Отже, достатньо звернутися за контактним телефоном, щоб купити металочерепицю з доставкою до Сум у представників компанії Крамбуд вигідно та недорого. Телефонуйте та отримуйте якісні товари.