Металочерепиця Ружин

Показано 1–16 із 29

Металочерепиця Ружин ціна

Металочерепиця Ружин Ціна
Металочерепиця Німеччина 0,5 Мат 310 грн/м2
Металочерепиця Італія 0,45 Мат 255 грн/м2
Металочерепиця Словаччина 0,45 Мат 255 грн/м2
Металочерепиця Україна 0,45 Мат 230 грн/м2
Металочерепиця Глянцева 0,40 200 грн/м2
Металочерепиця Глянцева 0,45 230 грн/м2

Актуальність ціни необхідно уточнити у менеджера

Якщо ви бажаєте придбати якісні, вигідні за ціною, довговічні матеріали для покрівлі, варто купити металочерепицю Ружин. Вона відрізняється від аналогів багатьма перевагами:

 1. Довговічність.
 2. Привабливий зовнішній вигляд.
 3. Універсальністю (може встановлюватися на дахах будинків, котеджів, ресторанів, бесідок, підсобних споруд, інших приміщень).
 4. Простотою монтажу.
 5. Надійністю.
 6. Різноманіттям форм хвилі, кольорів.

Скидка персональная

Таким чином, варто звернутися по телефону до менеджерів компанії Крамбуд, щоб купити металочерепицю в Ружині, ціна якої вигідна. Продукція встановлюється на покрівлі, де кут нахилу становить від 14,5 градусів. Ваш дім буде захищений на довгі роки.

 • Гарантія на вироби становить близько 10-15 років, однак фактично вона експлуатується необмежено. Головне – правильно встановити листи, щоб замки стикувалися між собою. Для цього варто дотримуватися вказівок інструкції, скористатися послугами майстрів компанії Крамбуд.
 • Ви можете купити металочерепицю в Ружині, орієнтуючись на власні смаки. Ми пропонуємо вироби різноманітної форми хвилі, кольору.
 • По-третє, ціна металочерепиці (Ружин) доступна. Це велика перевага порівняно з аналогами, оскільки ви зможете купити необхідну кількість конкретної продукції різноманітних виробників. Телефонуйте менеджерам Крамбуда.

Металочерепиця Ружин купити

Ми надаємо всім клієнтам розгорнуті консультації щодо установки, використання продукції. Також компанія Крамбуд надає безкоштовні послуги виміру параметрів даху, розрахунку кількості матеріалів. Ми пропонуємо не лише основний матеріал, а також добірні елементи: планки, саморізи, теплоізоляцію, водозливні системи.

Вироби мають стандартний склад.

 • Металочерепиця має основу – тонколистову сталь. Для розробки продукції користуються металом європейських, азіатських, українських розробників. Відповідно товщина може бути 0,4/0,45/0,5 мм. Звичайно, від конкретного параметру буде залежати, настільки продукція витривала, як протистоїть різноманітним навантаженням.
 • Важливим складовим є цинк. Його товщина становить 100-275 г/кВ. м. Конкретний параметр впливає на експлуатаційні властивості продукції. Наприклад, високий вміст речовини забезпечує довгий термін використання металочерепиці в Ружині.
 • Використовуються різноманітні полімери: пластизол, пурал, пурекс, ПВДФ, матовий, глянцевий поліестер. Вони надають кольору, додатково захищають листи від пошкоджень.

Продукція відрізняється багатьма кольорами, з яких найбільш популярними є:

 1. Зелений.
 2. Коричневий.
 3. Червоний.