Металочерепиця Прилуки

Показано 1–16 із 29

Металочерепиця Прилуки ціна

Металочерепиця Прилуки Ціна
Металочерепиця Німеччина 0,5 Мат 310 грн/м2
Металочерепиця Італія 0,45 Мат 255 грн/м2
Металочерепиця Словаччина 0,45 Мат 255 грн/м2
Металочерепиця Україна 0,45 Мат 230 грн/м2
Металочерепиця Глянцева 0,40 200 грн/м2
Металочерепиця Глянцева 0,45 230 грн/м2

Актуальність ціни необхідно уточнити у менеджера

Багато замовників бажають отримати привабливий за дизайном та функціональний продукт для покрівлі. Компанія Крамбуд представляє металочерепицю – виріб, який відповідає зазначеним вимогам та має безліч переваг. Наприклад, її можна встановити на будинку навіть найскладнішої конфігурації.

  • По-перше, матеріал виготовлений із якісної сировини.
  • По-друге, він легко встановлюється.
  • По-третє, разом із основною продукцією у нашій компанії ви зможете придбати добірні матеріали та кріплення.

Скидка персональная

Таким чином, достатньо зателефонувати за вказаним на сайті телефоном, щоб купити металочерепицю в Прилуках за розумною ціною зі знижкою. Ми надамо консультації щодо використання чи монтажу черепиці. Крім цього, наші спеціалісти готові надати допомогу у виборі необхідного матеріалу.

Металочерепиця Прилуки купити

Варто відзначити особливості сировини для виробництва продукції. Наприклад, будь-які листи формуються завдяки:

  1. Сталі. Товщина цього матеріалу дорівнює 0,4–0,5 мм. Що товщим є метал, то краще металочерепиця переносить різноманітні навантаження. Відповідно, завдяки жорсткості листи переносять погодні чи кліматичні негативні фактори. Сталь розробляється завдяки холоднокатаному методу.
  2. Цинк. Завдяки гарячій оцинковці вдається вберегти метал від корозії, тобто за ржавіння. Шар цинку сягає у різних виробників від 100 до 275 г/кв. м. Найвищі показники мають зразки європейських виробників. Навпаки, найменші є у вітчизняних заводів. Таким чином, купити металочерепицю в Прилуки недорого можна відповідно до можливостей замовника.
  3. Полімер. Звісно, найбільш популярним є поліестер. Він реалізується у двох різновидах – глянцевому та матовому. Наприклад, товщина першого дорівнює 25 мкм, а матового – 35 мкм. Саме завдяки цьому металочерепиця набуває певного кольору.

Звертайтеся, щоб купити металочерепицю в Прилуки за найкращою ціною в регіоні. Ми надаємо безкоштовні послуги щодо виміру параметрів покрівлі та вирахування кількості необхідного матеріалу.

Продукція має близько 20 варіантів кольорів. Наприклад, найбільшою популярністю користуються зелений, коричневий та вишневий відтінки. Вони найкраще підходять для більшості фасадів. Крім цього, у компанії Крамбуд є кілька форм хвилі металочерепиці: Афіна, Валенсія, Опал, Монтеррей, Яспіс та інші.

Достатньо зв’язатися за вказаним на сайті телефоном зі спеціалістами відділу продажів компанії Крамбуд, щоб дізнатися про ціну і свою персональну знижку на металочерепицю в Прилуки та купити її. Звичайно, у нас є оперативна служба доставки, яка транспортує необхідну кількість металочерепиці на потрібне місце і швидко.