Металочерепиця Яспіс

Відображаються усі з 4 результатів

Металочерепиця Яспіс є хорошим матеріалом для покрівлі. Форма ”ясла” відрізняється інноваційністю та оригінальністю у зовнішньому вигляді, тому продукція підходить для тих, хто любить незвичайний дизайн. За допомогою описаної хвилі ви додасте дому сучасність. Продукція стане в нагоді для перекриття цивільних або адміністративних будівель. Якщо ви хочете наголосити на амбітності у зовнішньому вигляді будинку, варто купити в Києві металочерепицю Яспіс у нашої компанії ”Крамбуд”. Щоб придбати вироби, слід зателефонувати нашим менеджерам і погодити моменти покупки. Цю модель хвилі називають ще Дюна чи Модерн. У компанії ”Крамбуд” на німецьку металочерепицю Яспіс ціна підходить за своїм діапазоном різним замовникам із неоднаковим рівнем доходів.

Купити металочерепицю Яспіс

Висота хвилі у продукції становить 30 мм. Зі схемою та параметрами виробів варто ознайомитись на сайті ”Крамбуд”. Можна замовити черепицю індивідуально. Товщина металу арван від 0,45 до 0,5 мм. Оцинкування дорівнює шару 275 г/кв. м. Воно захищає продукцію від іржі та передчасного виходу з ладу. Як захисне декоративне покриття використовується поліестер в матовому або глянсовому варіантах. Німецька металочерепиця Яспіс завтовшки 0,5 мм є одним із зразків преміум-класу. на 1 кв. м. доводиться близько 5 кг, тому зручно її монтувати. Виробник видає 10-річну гарантію використання продукту.

Ціна на металочерепицю Яспіс

Через невелику вагу вироби відрізняються комфортом при встановленні. Металочерепиця Яспис ArcelorMittal made in Germany дозволяє обходитися без спеціального обладнання під час транспортування або монтажу. Даний вид покрівлі можна встановлювати на старий покрівельний матеріал, тому не потрібно демонструвати продукт і витрачати на цей час. Продукція встановлюється за допомогою шурупів. Вона є довговічною та екологічною. Її поверхню влаштовано так, щоб опади відштовхувалися. Вироби є стійкими до деформації, перепадів температурних діапазонів. Черепиця  стійка до пожеж, оскільки вона не спалахує.
Про металочерепиці Яспис відгуки добрі, оскільки продукція має достатній колірний асортимент і вибір фактур. Оригінальність покрівель набувається завдяки цим характеристикам. Продукція є доступним матеріалом для створення гармонійності в архітектурному вигляді вашого будинку. Найбільш поширеними кольоровими варіантами є зелений, темно-коричневий, колір стиглої або гнилий вишні та ін. Достатньо зв’язатися з нашими менеджерами за телефоном, вказаним на сайті.


?☎️ Скільки коштує грошей викликати замірника металочерепиці?

Ця послуга безкоштовна. Входить у вартість самої металочерепиці. Для виміру необхідно вибрати саму металочерепицю, погодити ціну на металочерепицю, і ми приїдемо зняти точні розміри покрівлі для мінімізації квадратури.

?☎️ Чи можна купувати металочерепицю 0,45 мм або краще 0,5 мм?

Якщо брати ДБН стандартні навантаження снігові це 160 кг на квадратний метр. Так ось металочерепиця завтовшки 0,45 мм витримує навантаження 280 кілограм, а товщина 0,5 витримує 340 кг навантаження. Тому за надійністю 0,45 можна купувати сміливо… 0,5 мм – це вже преміум варіант.

?☎️ Як самому порахувати вартість даху з металочерепиці?

Тут усе просто. Є сама металочерепиця та комплектуючі до неї металеві планки. Приблизно вартість комплектації займає 30% вартості самої металочерепиці. Помножуйте квадратуру на вартість квадратного метра та додавайте 30%. Ось ціна даху із металочерепиці.

?☎️ Який термін виробництва металочерепиці в компанії Крамбуд?

Середній термін виробництва з доставкою це 2-3 дні.

?☎️ Що вибрати матову чи глянцеву металочерепицю?

Тут усе просто. У мату покриття фарби 35 мкм, а у глянцю 25 мкм. На рік змивається і вигоряє 1 мкм фарби, тому мат на 10 років довше прослужить. Рекомендуємо матову металочерепицю.

?☎️ Чи є безкоштовна доставка металочерепиці у компанії Крамбуд?

Так є. При замовленні металочерепиці, комплектуючий, водостічної системи та софіту доставка буде безкоштовною.

?☎️ Чи можна різати металочерепицю болгаркою?

Ніяк немає. Якщо різати металочерепицю болгаркою, то ви втрачаєте гарантію, а це 10 років.