Металочерепиця Валенсія

Відображаються усі з 4 результатів

Металочерепиця Валенсія ціна

Кожен домовласник бажає створити будинок, дачу, котедж або іншу будівлю привабливою та функціональною. З такою метою створена черепиця форми Валенсія: вона здатна довго служити, відрізняється надійністю, міцністю та красою, яку забезпечують близько 20 різних колірних варіацій. Багато хто думає, що якісні матеріали обов’язково дорогі. Співробітники нашої компанії Крамбуд спростовують цю думку, реалізуючи якісну продукцію за розумною вартістю, яка влаштує багатьох власників.
На металочерепицю Валенсія ціна в Києві розумна та доступна. Достатньо зв’язатися з нашими менеджерами за зручним для вас номером телефону за допомогою заповнення електронної пошти або під’їхавши до нас в офіс. Наші фахівці готові допомогти у виборі відповідного кольору, розмірів та інших параметрів черепиці із металу, які підійдуть до вашого будівництва.
Товщина металочерепиці Валенсія – 0,5 мм, чого достатньо для забезпечення надійної та довговічної служби, запобігання пошкодженню даху від погодних умов, клімату або фізичних ушкоджень.
Товщина 0,5 мм є найбільш оптимальною для покрівлі. Польська металочерепиця Валенсія Arcelor не прогинається, нею можна ходити у разі обслуговування будинку. Град, зливи або механічні пошкодження не залишають слідів. Продукція відрізняється наявністю цинку 225 г/кв.м., який надійно захищає продукцію корозії, гниття та інших небажаних явищ. Відомо, що чим більше цинку має метал, краще він захищений від негативного впливу навколишнього середовища.

Купити металочерепицю Валенсія

Особливістю металочерепиці Валенсія є наявність багатьох кольорів. Вони забезпечуються полімером, найчастіше поліестером, що наноситься на оцинкування. Матова металочерепиця Валенсія краща за глянцевий варіант, оскільки має велику товщину в порівнянні з ним, має красиву бархатисту поверхню, що надає покрівлі багатства. Товщина матового покриття складає 35 мкм.
Глянцева металочерепиця Валенсія відрізняється характерним блиском. Вона має меншу товщину, порівняно з матом. Продукція з таким полімером є бюджетною, оскільки товщина фінішного покриття тут дорівнює 25 мкм.
Черепиця відрізняється особливою хвилею, яка надає їй чарівності. Висота металу має 27 мм, розташування хвилі нагадує прямокутник. Ми реалізуємо вироби в популярних кольорах (зелена, вишнева, коричнева, теракотова, темно-коричнева), а також у тих, які ви замовите.
Про металочерепиці Валенсія відгуки позитивні, оскільки продукція виконана не лише якісно. Вона відрізняється привабливістю, підходить для спорудження будівлі в сучасному стилі. Німецька металочерепиця Valencia відрізняється можливістю гармонувати з усіма частинами архітектурного ансамблю.
Продукція відрізняється доступністю, її високі якості щодо естетики та функціональності дозволяють використовувати продукцію в адміністративному, цивільному, а також комерційному будівництві. Звертайтесь до фахівців нашої компанії Крамбуд та обирайте найкраще!

?☎️ Скільки коштує грошей викликати замірника металочерепиці?
Ця послуга безкоштовна. Входить у вартість самої металочерепиці. Для виміру необхідно вибрати саму металочерепицю, погодити ціну на металочерепицю, і ми приїдемо зняти точні розміри покрівлі для мінімізації квадратури.
?☎️ Чи можна купувати металочерепицю 0,45 мм або краще 0,5 мм?
Якщо брати ДБН стандартні навантаження снігові це 160 кг на квадратний метр. Так ось металочерепиця завтовшки 0,45 мм витримує навантаження 280 кілограм, а товщина 0,5 витримує 340 кг навантаження. Тому за надійністю 0,45 можна купувати сміливо… 0,5 мм – це вже преміум варіант.
?☎️ Як самому порахувати вартість даху з металочерепиці?
Тут усе просто. Є сама металочерепиця та комплектуючі до неї металеві планки. Приблизно вартість комплектації займає 30% вартості самої металочерепиці. Помножуйте квадратуру на вартість квадратного метра та додавайте 30%. Ось ціна даху із металочерепиці.
?☎️ Який термін виробництва металочерепиці в компанії Крамбуд?
Середній термін виробництва з доставкою це 2-3 дні.

?☎️ Що вибрати матову чи глянцеву металочерепицю?
Тут усе просто. У мату покриття фарби 35 мкм, а у глянцю 25 мкм. На рік змивається і вигоряє 1 мкм фарби, тому мат на 10 років довше прослужить. Рекомендуємо матову металочерепицю.
?☎️ Чи є безкоштовна доставка металочерепиці у компанії Крамбуд?
Так є. При замовленні металочерепиці, комплектуючий, водостічної системи та софіту доставка буде безкоштовною.
?☎️ Чи можна різати металочерепицю болгаркою?
Ніяк немає. Якщо різати металочерепицю болгаркою, то ви втрачаєте гарантію, а це 10 років.