Металочерепиця Словаччина

Відображаються усі з 8 результатів

Металочерепиця Словаччина

Металочерепиця Словаччина належить до середнього європейського сегменту, тому відрізняється найприйнятнішим співвідношенням ”ціна-якість”. Завдяки цим показникам продукція має великий попит серед покупців. Черепиця є якісним матеріалом із гарними естетичними якостями, на які видається 10-річна гарантія. Як правило, листи виготовляються довжиною від 0,3 до 8 м, але є можливість індивідуального замовлення за встановленими вами розмірами – цю особливість слід обговорити з нашими менеджерами при замовленні.
Купити металочерепицю Словаччина у Києві коштує за допомогою телефонного дзвінка нашим менеджерам компанії ”Крамбуд”. Ми готові проконсультувати кожного замовника щодо особливостей продукції, що надається. Ми пропонуємо продукцію з різним забарвленням та формами, щоб втілити архітектурні задуми наших клієнтів. У нас ціна на металочерепицю Словаччина відрізняється розумністю та доступністю. Необхідно зробити дзвінок менеджерам для замовлення або заповнити форму електронної заявки.

Купити металочерепицю Словаччина

Товщина металу становить 0,45 мм, що є оптимальною характеристикою продукції подібного сегмента. Вироби мають цинкове покриття товщиною 140 г/ кв. м. Як захисно-декоративні матеріали застосовуються матовий і глянсовий поліестер. Металочерепиця US Steel Kosice є різноманітним за кольорами матеріалом, оскільки має близько 20 варіантів кольорових оформлень. Продукція у глянцевому варіанті відрізняється характерним блиском. Товщина цього поліестеру дорівнює 25 мкм, а матового варіанта – 35 мкм. Продукція здатна використовуватися в цих покриттях протягом 10 років, оскільки є гарантійний термін. Вироби експлуатуються упродовж 50 років.
Металочерепицю Словаччина купити слід у нашої компанії ”Крамбуд”. Ми надаємо оригінальну продукцію від європейського виробника, яка відрізняється відповідністю необхідним нормам. З параметрами виробів можна ознайомитись на сайті нашої компанії. Купуючи замовнику видається гарантія на словацьку металочерепицю 10 років.

Ціна на металочерепицю Словаччина

Монтувати вироби зручно та оперативно завдяки невеликій вазі – на 1 кв. м. припадає близько 4-4,5 кг продукції. Укладається продукція на заздалегідь підготовлену дерев’яну решетування. При цьому мінімальний ухил даху повинен дорівнювати 14 град. Черепиця є екологічно чистим матеріалом, відрізняється стійкістю до впливу ультрафіолету, вітрових навантажень та негативних кліматичних умов. Виробництво металочерепиці Словаччина відмінно налагоджена та автоматизована, тому вироби відрізняються якістю та довголіттям.

?☎️ Який термін виробництва металочерепиці в компанії Крамбуд?
Середній термін виробництва з доставкою це 2-3 дні.
?☎️ Що вибрати матову чи глянцеву металочерепицю?
Тут усе просто. У мату покриття фарби 35 мкм, а у глянцю 25 мкм. На рік змивається і вигоряє 1 мкм фарби, тому мат на 10 років довше прослужить. Рекомендуємо матову металочерепицю.
?☎️ Чи є безкоштовна доставка металочерепиці у компанії Крамбуд?
Так є. При замовленні металочерепиці, комплектуючий, водостічної системи та софіту доставка буде безкоштовною.
?☎️ Чи можна різати металочерепицю болгаркою?
Ніяк немає. Якщо різати металочерепицю болгаркою, то ви втрачаєте гарантію, а це 10 років.