Металочерепиця Ретро

Відображаються усі з 6 результатів

Металочерепиця Ретро ціни

Металочерепиця Ретро також користується попитом серед замовників завдяки великому естетичному потенціалу, який важливий для дизайну будинку. Якщо ви бажаєте отримати оптимальний виріб, варто зробити замовлення листа, у якого довжина дорівнює 4,5 м, а покриття складається з матового поліестеру. Форма Ретро має хвилю 25 мм і має деяку схожість з виробом Монтеррей. Її відмінні характеристики – плавний та спокійний перехід між лініями, різноманіття кольорів.
На металочерепицю Ретро ціна відрізняється доступністю та адекватністю. будь-який замовник з різним рівнем доходу може дозволити собі описану продукцію. Наші фахівці готові надати необхідні консультації щодо встановлення, експлуатації та транспортування виробів. Металочерепицю Ретро купити недорого варто за допомогою дзвінка до компанії ”Крамбуд”.

Купити металочерепицю Ретро

До черепиці входять метал, товщина якого становить близько 0,45-0,5 мм. Також складником є ​​цинк або алюмоцинк, що забезпечує надійний захист від корозії, її згубної дії. Незамінним є полімер – найчастіше це глянсовий та матовий поліестер. Товщина оцинкування становить 140-275 г/кв. м., а полімерів – залежно від конкретного виду. Купити металочерепицю Ретро у Києві стоїть у компанії ”Крамбуд”. Варто звернутися до наших менеджерів для замовлення. Полімерне покриття здійснює як декоративну, а й захисну функцію. Завдяки цьому черепиця з металу не лише зовні приваблива, а й надійно захищена від ультрафіолету, подряпин, механічних чи хімічних впливів. У нас ви можете замовити покрівлю з металочерепиці Ретро.

Ціна на металочерепицю Ретро

Хвиля черепиці споруджена у вигляді півкола. Її варто застосувати для споруд у сучасному чи класичному стилі. За міжнародною таблицею RAL ви можете вибрати потрібне забарвлення. Варто зауважити, що черепиця гармонує з різними фасадами: цегляним, сайдинговим, деревним, кам’яним або оштукатуреним. Металочерепиця Ретро у Києві реалізується доступно у компанії ”Крамбуд”. Варто звернути увагу на цю форму продукції! Ми допоможемо підібрати необхідний відтінок для вашого будинку, який виглядатиме гармонійно та красиво! Ви зможете вигідно виділятися на тлі інших, схожих чи сусідніх споруд.

?☎️ Скільки коштує грошей викликати замірника металочерепиці?
Ця послуга безкоштовна. Входить у вартість самої металочерепиці. Для виміру необхідно вибрати саму металочерепицю, погодити ціну на металочерепицю, і ми приїдемо зняти точні розміри покрівлі для мінімізації квадратури.
?☎️ Чи можна купувати металочерепицю 0,45 мм або краще 0,5 мм?
Якщо брати ДБН стандартні навантаження снігові це 160 кг на квадратний метр. Так ось металочерепиця завтовшки 0,45 мм витримує навантаження 280 кілограм, а товщина 0,5 витримує 340 кг навантаження. Тому за надійністю 0,45 можна купувати сміливо… 0,5 мм – це вже преміум варіант.
?☎️ Як самому порахувати вартість даху з металочерепиці?
Тут усе просто. Є сама металочерепиця та комплектуючі до неї металеві планки. Приблизно вартість комплектації займає 30% вартості самої металочерепиці. Помножуйте квадратуру на вартість квадратного метра та додавайте 30%. Ось ціна даху із металочерепиці.
?☎️ Який термін виробництва металочерепиці в компанії Крамбуд?
Середній термін виробництва з доставкою це 2-3 дні.
?☎️ Що вибрати матову чи глянцеву металочерепицю?
Тут усе просто. У мату покриття фарби 35 мкм, а у глянцю 25 мкм. На рік змивається і вигоряє 1 мкм фарби, тому мат на 10 років довше прослужить. Рекомендуємо матову металочерепицю.
?☎️ Чи є безкоштовна доставка металочерепиці у компанії Крамбуд?
Так є. При замовленні металочерепиці, комплектуючий, водостічної системи та софіту доставка буде безкоштовною.
?☎️ Чи можна різати металочерепицю болгаркою?
Ніяк немає. Якщо різати металочерепицю болгаркою, то ви втрачаєте гарантію, а це 10 років.