Металочерепиця Модерн

Відображаються усі з 5 результатів

Металочерепиця Модерн ціна

Металочерепиця Модерн відрізняється відмінними характеристиками, які дозволяють продукції бути доступною, легкою, економною та нескладною в монтажі. Зі схемою та розмірами виробів можна ознайомитись на сайті компанії ”Крамбуд”. Продукція є популярною серед аналогічних матеріалів, оскільки вона гармонує із архітектурою сучасних будинків. На металочерепицю Модерн ціна у Києві відрізняється демократичністю та адекватністю, тому достатньо зв’язатися з нашими менеджерами ”Крамбуд” за вказаним номером. Ми готові запропонувати консультації щодо встановлення, транспортування та експлуатації виробів. Купити металочерепицю Модерн варто з огляду на доступність та якість запропонованих виробів.

Металочерепиця Модерн купити

Вироби відрізняються невеликою вагою, яка спрощує встановлення, здешевлює будівництво та зменшує навантаження на крокви та фасад. Завдяки сталі для металочерепиці Модерн зі Словаччини, Німеччини, Китаю, Кореї, Італії, продукція витримує кліматичні перепади, нестійку погоду, сильні опади, різкі температурні зміни. Сталь відрізняється завтовшки від 0,4 до 0,5 мм, а шар цинку становить від 100 до 275 г/кв. м. залежно від розробника. Серед найпопулярніших полімерів як декоративно-захисне покриття використовується матовий або глянсовий поліестер. Металочерепиця Модерн недорого реалізується в нашій компанії ”Крамбуд”.
Вироби відрізняються можливістю прикрасити будь-яку архітектурну споруду. У нас представлено близько 20 кольорів за міжнародною класифікацією RAL, тому ви можете підібрати той колір, який гармонуватиме із загальним ансамблем. Профіль виробу відрізняється невеликими параметрами та зовнішньою крихкістю. Забарвлення зберігається протягом 30 років і більше, не вигоряє під дією ультрафіолету. Металочерепиця Модерн у Києві допоможе створити затишок і красу будинку.
Разом із продукцією наші менеджери порадять також софіти, водостісну систему, різні види планок, які сприятимуть довговічності та якісній експлуатації продукції. Металочерепицю Модерн купити в Києві варто через можливість покрити альтанку, будинок, дачу, котедж, магазин, ресторан, кіоск або будь-яку іншу будівлю з малою поверховістю. Для більш детальної інформації варто зв’язатися по вказаному телефону нашим менеджерам ”Крамбуд”.

?☎️ Скільки коштує грошей викликати замірника металочерепиці?
Ця послуга безкоштовна. Входить у вартість самої металочерепиці. Для виміру необхідно вибрати саму металочерепицю, погодити ціну на металочерепицю, і ми приїдемо зняти точні розміри покрівлі для мінімізації квадратури.
?☎️ Чи можна купувати металочерепицю 0,45 мм або краще 0,5 мм?
Якщо брати ДБН стандартні навантаження снігові це 160 кг на квадратний метр. Так ось металочерепиця завтовшки 0,45 мм витримує навантаження 280 кілограм, а товщина 0,5 витримує 340 кг навантаження. Тому за надійністю 0,45 можна купувати сміливо… 0,5 мм – це вже преміум варіант.
?☎️ Як самому порахувати вартість даху з металочерепиці?
Тут усе просто. Є сама металочерепиця та комплектуючі до неї металеві планки. Приблизно вартість комплектації займає 30% вартості самої металочерепиці. Помножуйте квадратуру на вартість квадратного метра та додавайте 30%. Ось ціна даху із металочерепиці.
?☎️ Який термін виробництва металочерепиці в компанії Крамбуд?
Середній термін виробництва з доставкою це 2-3 дні.
?☎️ Що вибрати матову чи глянцеву металочерепицю?
Тут усе просто. У мату покриття фарби 35 мкм, а у глянцю 25 мкм. На рік змивається і вигоряє 1 мкм фарби, тому мат на 10 років довше прослужить. Рекомендуємо матову металочерепицю.

?☎️ Чи є безкоштовна доставка металочерепиці у компанії Крамбуд?
Так є. При замовленні металочерепиці, комплектуючий, водостічної системи та софіту доставка буде безкоштовною.
?☎️ Чи можна різати металочерепицю болгаркою?
Ніяк немає. Якщо різати металочерепицю болгаркою, то ви втрачаєте гарантію, а це 10 років.