Металочерепиця Німеччина Arcelor Mittal 0,5

Відображаються усі з 10 результатів

Німецька металочерепиця Німеччина – made in Germany – Arcelor

Металочерепиця Німеччина належить до ексклюзивних матеріалів, що виготовляються з німецької високоякісної сталі, що відповідає прийнятим та необхідним стандартам. Прокатне обладнання теж є якісним і автоматизованим, що виключає можливість появи бракованого матеріалу. Замки та стики виробів є якісними, служать довго, не тріскаються та не покриваються іржею. На продукції з заднього боку кожного листа є маркування у вигляді вибитих лазером букв і цифр.
Виробник німецької черепиці Arcelor Mittal наділяє продукт високими якісними характеристиками, що спричиняють його довговічність, естетичність, простоту. Експлуатувати продукт можна близько 40-50 років. На нього видається 10-річна гарантія. Купити металочерепицю Німеччина недорого необхідно в нашій компанії ”Крамбуд”. Ми реалізуємо вироби оригінальні з усією необхідною сертифікацією. Щоб замовити продукцію, потрібно поспілкуватися з нашими фахівцями за позначеним на сайті номером.

Купити металочерепицю Німеччина 0,5 мм мат АрселорМіттал

Лист продукту відрізняється товщиною 0,45 – 0,50 мм. У нього шар оцинкування становить 275 г/кв. м., тому вироби належать до

першого класу оцинкування. Для захисно-декоративного покриття вибирають глянсовий чи матовий поліестер. Товщина першого шару становить 25-30 мкм, а другого – 30-35 мкм. Матова металочерепиця Німеччина завдяки більшій товщині надійно захищена матовим поліестером від ультрафіолету, механічних пошкоджень та інших негативних впливів довкілля. При цьому великою популярністю користуються глянсовий варіант через бюджетність.
Німецька металочерепиця товщиною 0,5 мм відрізняється вибором кольорів продукції, куди входить близько 15 кольорів. Найбільш поширеними є зелений, коричневий, синій, білий та колір стиглої вишні, оскільки вони гармонують з іншими архітектурними спорудами будинку.
Для коректного монтажу необхідні планки, які збережуть цілісність вашої покрівлі і забезпечать її довговічну роботу. У нашій компанії ”Крамбуд” ви можете придбати не тільки металочерепицю Арселор Німеччина, але й необхідні види планок: торцеву, ковзана, розжолобка, карнизну, капельник, стику та снігоутримувач.

Ціна на металочерепицю Німеччина Арселор 0,5 мм

Німецька металочерепиця Німеччина Arcelor Mittal
Ціна

Monterrey
214 грн.

Retro
215 грн.

Valencia
224 грн.

Maxima
235 грн.

Alpina
250 грн.

Modern
244 грн.

Однією з важливих переваг є зручність монтажу. Вага черепиці на 1 кв. м. не перевищує 5 кг. Достатній асортимент кольорів дозволить вам оформити будинок на ваш смак. Вартість металочерепиці Німеччина полягає в розумних межах, тому вироби може дозволити собі будь-який замовник. Продукція є довговічною та практичною, вона відповідає екологічним вимогам. У компанії ”Крамбуд” на металочерепицю Німеччина ціна доступна та демократична. Не зайвим буде сполучення з нашими співробітниками “Крамбуд” за контактним номером.

?☎️ Скільки коштує грошей викликати замірника металочерепиці?
Ця послуга безкоштовна. Входить у вартість самої металочерепиці. Для виміру необхідно вибрати саму металочерепицю, погодити ціну на металочерепицю, і ми приїдемо зняти точні розміри покрівлі для мінімізації квадратури.
?☎️ Чи можна купувати металочерепицю 0,45 мм або краще 0,5 мм?
Якщо брати ДБН стандартні навантаження снігові це 160 кг на квадратний метр. Так ось металочерепиця завтовшки 0,45 мм витримує навантаження 280 кілограм, а товщина 0,5 витримує 340 кг навантаження. Тому за надійністю 0,45 можна купувати сміливо… 0,5 мм – це вже преміум варіант.
?☎️ Як самому порахувати вартість даху з металочерепиці?
Тут усе просто. Є сама металочерепиця та комплектуючі до неї металеві планки. Приблизно вартість комплектації займає 30% вартості самої металочерепиці. Помножуйте квадратуру на вартість квадратного метра та додавайте 30%. Ось ціна даху із металочерепиці.
?☎️ Який термін виробництва металочерепиці в компанії Крамбуд?

Середній термін виробництва з доставкою це 2-3 дні.
?☎️ Що вибрати матову чи глянцеву металочерепицю?
Тут усе просто. У мату покриття фарби 35 мкм, а у глянцю 25 мкм. На рік змивається і вигоряє 1 мкм фарби, тому мат на 10 років довше прослужить. Рекомендуємо матову металочерепицю.
?☎️ Чи є безкоштовна доставка металочерепиці у компанії Крамбуд?
Так є. При замовленні металочерепиці, комплектуючий, водостічної системи та софіту доставка буде безкоштовною.
?☎️ Чи можна різати металочерепицю болгаркою?
Ніяк немає. Якщо різати металочерепицю болгаркою, то ви втрачаєте гарантію, а це 10 років.