Металочерепиця Любар

Показано 1–16 із 29

Металочерепиця Любар ціна

Металочерепиця Любар Ціна
Металочерепиця Німеччина 0,5 Мат 310 грн/м2
Металочерепиця Італія 0,45 Мат 255 грн/м2
Металочерепиця Словаччина 0,45 Мат 255 грн/м2
Металочерепиця Україна 0,45 Мат 230 грн/м2
Металочерепиця Глянцева 0,40 200 грн/м2
Металочерепиця Глянцева 0,45 230 грн/м2

Актуальність ціни необхідно уточнити у менеджера

Компанія Крамбуд пропонує замовникам якісний, недорогий, доступний за ціною покрівельний матеріал. Він відрізняється від аналогів багатьма перевагами. Наприклад, продукція підходить для найрізноманітніших споруд. Однак особливо популярною металочерепиця в Любарі є серед приватних замовників. Тому Крамбуд радить звернутися до спеціалістів, купити вироби за приємною ціною.

Скидка персональная

Варто зазначити наступні плюси:

 1. Стійкість до негативних зовнішніх факторів – вироби стійкі до сильних опадів, спеки, морозів, різких перепадів температур. Також їх важко пошкодити механічним способом.
 2. Довговічність – розробники дають 10 років гарантії. Фактично продукція експлуатується близько 30 років.
 3. Естетична привабливість – одна з найголовніших характеристик, адже приватний домовласник бажає купити вироби, щоб прикрасити дім.
 4. Простота установки – вироби монтуються просто завдяки конструкції. Листи точно стикуються один з одним, тому покрівля захищена від вологи.
 5. Оптимальна ціна. Справді, достатньо купити зі знижкою металочерепицю в Любар з доставкою, звернувшись до менеджерів компанії Крамбуд.
 6. Універсальність – продукція монтується на будь-які малоповерхові будівлі.

Металочерепиця Любар купити

Продукція має оригінальний дизайн. Справді, вона чудово підходить для приватного, комерційного, адміністративного будівництва, адже підкреслить його красу. Вироби встановлюють на старі і нові будівлі, оскільки конструкція будинку не постраждає від надмірного навантаження. Продукція має оптимальну вагу, яка в середньому складає близько 4-5 кг.

 • Існує близько 20 варіантів металочерепиці. Найрозповсюдженіші з них:
 1. Зелений.
 2. Червоний.
 3. Коричневий.

Вони універсальні, гармонійно виглядають із більшістю споруд.

 • Існує велика кількість форм хвилі: Монтерей, Декорей, Афіна, Альпіна, Валенсія, Максима, Модерн, Опал, Яспіс, Рокуа, багато інших. Безумовно, найбільшою популярністю користується Монтерей, оскільки вона класична, нагадує за формою натуральну черепицю.

Таким чином, варто звернутися до представників Крамбуда, щоб купити металочерепицю в Любар, ціна якої вигідна.

Всі описані можливості та переваги не буди б можливими, якби не склад виробів:

 1. Сталь – холоднокатаний гарячеоцинкований метал. Товщина сталі 0,4/0,45/0,5 мм є оптимальною, щоб забезпечити жорсткість продукції.
 2. Оцинкування – захисний шар цинку становить 100-275 г/кв. м.
 3. Полімерне покриття – представлене матовим, глянцевим поліестером. Товщина першого становить 35 мкм, другого – 25 мкм.