Металочерепиця Кременчук

Показано 1–16 із 29

Металочерепиця Кременчук ціна

Металочерепиця Кременчук Ціна
Металочерепиця Німеччина 0,5 Мат 310 грн/м2
Металочерепиця Італія 0,45 Мат 255 грн/м2
Металочерепиця Словаччина 0,45 Мат 255 грн/м2
Металочерепиця Україна 0,45 Мат 230 грн/м2
Металочерепиця Глянцева 0,40 200 грн/м2
Металочерепиця Глянцева 0,45 230 грн/м2

Актуальність ціни необхідно уточнити у менеджера

Компанія Крамбуд пропонує всім замовникам різні за технічними параметрами вироби для покрівлі. Безперечно, у нас ви отримаєте якісну металочерепицю від заводів європейських, китайських чи вітчизняних. Перед замовленням можна скористатися безкоштовними послугами з розрахунку кількості та вартості всіх матеріалів, включаючи основні та комплектуючі. В результаті всі товари прийдуть по доставці, яку ми оперативно організуємо до будь-якої точки Кременчука.

Скидка персональная

Сучасні технології та сировина дали можливість цікаво та функціонально облаштувати покрівлю будь-якої будівлі. По-перше, вона завжди на увазі, тому має прикрашати будинок. По-друге, важливо, щоб матеріал довше залишався функціональним. У результаті таким вимогам відповідають усі зразки. Варто під’їхати до нашого офісу, щоб купити металочерепицю до Кременчука. Разом із основними виробами наші представники пропонують:

  • Планки: лобову, торцеву, ковзана, розжолобка та інші.
  • Мембрани та плівки: паробар’єр, гідробар’єр.
  • Саморізи.

Отже, варто зателефонувати за контактним телефоном, щоб купити металочерепицю в Кременчуці з комплектуючими. У нас ви отримаєте корисні поради та консультації щодо використання або монтажу черепиці.

Металочерепиця Кременчук купити

Вироби розробляються із тонких листів сталі. Їхня товщина дорівнює від 0,4 до 0,5 мм. Безсумнівно, чим товстіший метал, тим більше навантажень він перенесе. Щоб зробити металочерепицю, розробники користуються також оцинковуванням. Вона захищає метал від корозії. Зовнішнім шаром є полімери. Найбільш популярним та відомим є поліестер.

Вироби відрізняються багатьма перевагами. Наприклад, достатньо вказати на:

  • Легка вага. Цією характеристикою металочерепиця вигідно відрізняється від аналогів. на 1 кв. м. припадає близько 5 кг. Внаслідок дому буде надано менше навантаження.
  • Проста установка. Матеріал розроблений так, що при його монтажі достатньо буде обійтися саморізами та базовими інструментами. Завдяки наявності на кріпленнях герметичних силіконових прокладок виключаються протікання.
  • Доступна ціна. Безперечно, багато замовників насамперед звертають увагу на вартість черепиці. Тим часом зазначена продукція має найбільш оптимальну вартість на ринку.
  • Дизайнерський потенціал. Вироби мають близько 20 варіантів забарвлення. Також вони мають різні форми: Монтеррей, Опал, Яспіс, Афіна та інші.
  • Довговічність. Гарантія на металочерепицю у різних виробників сягає щонайменше 15 років.

Варто купити металочерепицю в Кременчуці дешево з доставкою. У нас ви отримаєте швидке перевезення товару до будь-якої точки міста. Телефонуйте та замовляйте!