Металочерепиця Корсунь-Шевченківський

Показано 1–16 із 30

Металочерепиця Корсунь-Шевченківський ціна

Металочерепиця Корсунь Ціна
Металочерепиця Німеччина 0,5 Мат 310 грн/м2
Металочерепиця Італія 0,45 Мат 255 грн/м2
Металочерепиця Словаччина 0,45 Мат 255 грн/м2
Металочерепиця Україна 0,45 Мат 230 грн/м2
Металочерепиця Глянцева 0,40 200 грн/м2
Металочерепиця Глянцева 0,45 230 грн/м2

Актуальність ціни необхідно уточнити у менеджера

Вказана продукція належить до сучасних покрівельних матеріалів. Вона виготовлена зі сталі, цинку, полімерів; розробляється європейськими, азіатськими, вітчизняними заводами. Європейські зразки часто відносять до класу «преміум», адже це свідчить про якісну сировину і довговічність. Варто купити металочерепицю в  Корсунь-Шевченківський, дізнавшись ціну у менеджерів компанії Крамбуд, ми реалізуємо матеріал, що випускається на інноваційному автоматизованому устаткуванні, яке передбачає мінімум людського втручання.

 • Радимо купити металочерепицю в Корсунь-Шевченківський з доставкою, оскільки вона схожа за дизайном на натуральну середземноморську черепицю. Звичайно, її ціна набагато доступніша порівняно з аналогом. Продукція має за основу сталь різної товщини. Залежно від цього параметру визначають, наскільки надійною, витривалою буде сталь. Її додатково покривають шаром цинку близько 100-275 г/кв. м. Фінішним шаром слугує декоративно-захисний поліестер, поліуретан, пластизол, багато інших.
 • Вартість металочерепиці в Корсунь-Шевченківський демократична. Разом із основним матеріалом представники компанії Крамбуд пропонують купити добірні елементи: водозливні системи, теплоізоляцію, саморізи, планки.

Металочерепиця Корсунь-Шевченківський купити

Скидка персональная

Основою продукції є метал. Його товщина впливає на ціну металочерепиці, технічні характеристики. Товщина 0,4 мм найбільш поширена через бюджетність. Наприклад, вона придатна для перекриття:

 1. Гаража.
 2. Альтанки.
 3. Навісу.
 4. Магазину.
 5. Ресторану.
 6. Кафе.
 7. Кіосків.
 8. Виставкового місця, стенда.

Варто купити металочерепицю в Корсунь-Шевченківський для перекриття невеликих площ. Вона витримає навантаження опадів, вітру, інших погодних впливів.

 • Металочерепиця 0,45 мм завтовшки годиться для будинків середньої площі. Продукція володіє більшою надійністю, витривалістю, її ціна вигідна.
 • Металочерепиця 0,5 мм завтовшки – найбільш міцна серед представлених зразків. Плюсом виробу є можливість витримати будь-які погодні умови, тому варто купити металочерепицю  в Корсунь-Шевченківському для різного клімату. Такі вироби найбільш дорогі, але їх високі експлуатаційні якості виправдовують ціну. Розробники дають на матеріал 30 років гарантії. Проте фактично термін експлуатації продукції необмежений.
 • Оцинкування металу становить  100-275 г/кв. м. найбільш поширеним варіантом змісту цинку.
 • Що більше грамів речовини виділяється на 1 кв. м., то краще захищені листи від корозії, грибка, вологості, негативних явищ. Таким чином, варто купити металочерепицю в Корсунь-Шевченківський з доставкою, дізнавшись ціну у менеджерів компанії Крамбуд.
 • Найменші показники цинку надають своїй продукції вітчизняні, азіатські розробники. Наприклад, середні – у польських, словацьких та інших європейських виробників. Найвищу кількість цинку має німецька та шведська металочерепиця.