Металочерепиця Ірпінь

Показано 1–16 із 32

Металочерепиця Ірпінь ціна

Металочерепиця Ірпінь Ціна
Металочерепиця Німеччина 0,5 Мат 310 грн/м2
Металочерепиця Італія 0,45 Мат 255 грн/м2
Металочерепиця Словаччина 0,45 Мат 255 грн/м2
Металочерепиця Україна 0,45 Мат 230 грн/м2
Металочерепиця Глянцева 0,40 200 грн/м2
Металочерепиця Глянцева 0,45 230 грн/м2

Актуальність ціни необхідно уточнити у менеджера

У представників компанії Крамбуд можна отримати повну інформацію щодо металочерепиці. Це один із найпопулярніших матеріалів на сучасному будринку України. Він дозволяє створити як нову покрівлю, так і замінити стару споруду. Це збільшує термін використання всієї будівлі.

 • Продукція є надійною. Вона має такий склад, який витримає найгірші погодні умови.
 • Матеріал має неабиякі естетичні властивості.
 • Він легко та швидко монтується.

Скидка персональная

Достатньо звернутися до менеджерів компанії Крамбуд, щоб купити металочерепицю в Ірпіні за ціною оптимальною для всіх наших замовників. Ми впевнені: вироби підійдуть за ціновою категорією всім незалежно від фінансових можливостей.

Металочерепиця Ірпінь купити

Одним із головних плюсів черепиці є її доступність. Є також важливі переваги:

 • Довговічність. Металочерепиця призначена для служби щонайменше 20–30 і більше років. Все залежить від технічних властивостей конкретного заводу.
 • Естетичність. Широкий вибір забарвлення та форм хвилі роблять продукт справді привабливим. Наприклад, в асортименті є близько 20 відтінків. Серед форм виділяється Монтеррей, Гранд, Опал та багато інших.
 • Універсальність. Черепицю встановлюють найбільше на приватні будинки. Тим часом вона придатна для комерційного або адміністративного будівництва.
 • Доступна ціна.
 • Легкість ваги. Наприклад, на 1 кв. м. припадає близько 5 кг металочерепиці. Також вона не тисне на основу покрівлі, стіни чи фундамент.
 • Простота монтажу. Достатньо саморізів та базових інструментів.
 • Пожежна безпека. У складі немає горючих речовин.
 • Зручність транспортування. У компанії Крамбуд ви можете замовити будь-яку кількість черепиці в Ірпінь будь-якої довжини.

Достатньо звернутися до менеджерів Крамбуду, щоб дізнатися ціну зі знижкою на металочерепицю в Ірпені з доставкою. Крім цього, ми надаємо прайс із зазначенням цін на комплектуючі та кріпильні елементи.

Найбільш популярними кольорами для цих виробів є зелений, коричневий або червоний. Вони є універсальними, оскільки поєднуються практично з усіма фасадами. Мають приємну гаму, насиченість і глибину. Зателефонуйте до Крамбуду, щоб замовити металочерепицю в Ірпінь. Тим часом, наші спеціалісти пропонують безкоштовне вимір та розрахунок кількості продукції. В нас також працює оперативна служба доставки. Тож дзвоніть представникам Крамбуду!