Металочерепиця Хорол

Показано 1–16 із 29

Металочерепиця Хорол ціна

Металочерепиця Хорол Ціна
Металочерепиця Німеччина 0,5 Мат 310 грн/м2
Металочерепиця Італія 0,45 Мат 255 грн/м2
Металочерепиця Словаччина 0,45 Мат 255 грн/м2
Металочерепиця Україна 0,45 Мат 230 грн/м2
Металочерепиця Глянцева 0,40 200 грн/м2
Металочерепиця Глянцева 0,45 230 грн/м2

Актуальність ціни необхідно уточнити у менеджера

Продукція відрізняється багатьма перевагами. Наприклад:

 1. Довговічність – варто купити металочерепицю в Хоролі, оскільки вона служить не менше 30 років. Розробники видають на вироби гарантію 10 років. Особливо це стосується європейських заводів.
 2. Естетична краса – звичайно, це характеристика, на яку звертають увагу замовники насамперед. Існує понад 20 кольорів, якими може бути пофарбована покрівля. Також є багато форм хвилі, серед яких велику популярність здобула Монтерей.
 3. Оптимальна ціна – завдяки цьому продукцію цінують клієнти, адже доступність – серйозна перевага перед аналогами.
 4. Простий монтаж – достатньо саморізів, деяких інших добірних матеріалів, щоб швидко перекрити покрівлю.
 5. Оптимальна вага – один лист має 4-5 кг.
 6. Екологічність – металочерепиця складається із компонентів, які не шкодять навколишньому середовищу.
 7. Пожежна безпека – матеріал не горить.
 8. Універсальність – достатньо купити металочерепицю в Хорол, щоб перекрити дах будь-якої малоповерхової будівлі.
 9. Різноманіття кольорів, форм.
 10. Стійкість до негативного зовнішнього впливу: сонячних променів, перепадів температур, сильного вітру, механічного навантаження.

Скидка персональная

Металочерепиця Хорол купити

Продукція має три основні складові компоненти:

 1. Сталь. Це тонколистовий рулонний матеріал, товщина якого становить 0,4/0,45/0,5 мм. Він достатньо надійний, жорсткий, витримує різноманітні навантаження. Залежно від площі даху потрібно  вибирати метал 0,4 мм завтовшки для невеликих споруд. Однак значні будівлі вимагають більш товстого металу.
 2. Оцинкування. Цинк – речовина, що найдійно захистить метал від корозії, інших пошкоджень. Наприклад, товщина сягає 100-275 г/кВ. м.
 3. Полімери. Найбільшого розповсюдження зазнали матовий та глянцевий поліестер. Товщина поверхневого шару матової металочерепиці сягає 35 мкм. Він більш довговічний, тому колір збережеться надовго. Продукція 25 мкм, оскільки вона тонша, має бюджетну ціну.

Компанія Крамбуд пропонує купити недорогу, оригінальну, металочерепицю в Хоролі, що сподобається вам за зовнішнім виглядом.

 • По-перше, найчастіше намагаються обирають Монтеррей, оскільки це класична форма. Неодмінно, вона пасує багатьом архітектурним стилям, гармонує з іншими частинами дому.
 • По-друге, варто купити металочерепицю в Хоролі за хорошими цінами для дому, дачі, котеджу, кіоску, магазину, ресторану, офісу. Справді, достатньо одного дзвінка нашим представникам, щоб ви отримали консультації, допомогу, можливість отримати продукцію вигідно!