Металочерепиця Хмельницький

Показано 1–16 із 29

Металочерепиця Хмельницький ціна

Металочерепиця Хмельницький Ціна
Металочерепиця Німеччина 0,5 Мат 310 грн/м2
Металочерепиця Італія 0,45 Мат 255 грн/м2
Металочерепиця Словаччина 0,45 Мат 255 грн/м2
Металочерепиця Україна 0,45 Мат 230 грн/м2
Металочерепиця Глянцева 0,40 200 грн/м2
Металочерепиця Глянцева 0,45 230 грн/м2

Актуальність ціни необхідно уточнити у менеджера

Багато домовласників бажають купити якісний, довговічний, привабливий покрівельний матеріал, який можна змонтувати на будь-яку покрівлю. Наприклад, продукція чудово підходить будинкам, дачам, котеджам, бесідкам, тобто спорудам приватного сектору. Тут необхідно підкреслити оригінальність архітектурного стилю. Тому варто купити металочерепицю в Хмельницький, подзвонивши компанії Крамбуд. Ми пропонуємо вироби за приємною ціною.

  • Продукція витривала. Наприклад, можна купити металочерепицю для будівель, яким доводиться витримувати значні механічні навантаження. Також не мають значення перепади температур, різноманітні фізичні впливи.
  • Метал наділений багатьма перевагами. Він справді довговічний, термін використання сягає приблизно 30 років. Звичайно, більш конкретні цифри залежать від виробника. Європейські розробники дають гарантію 10 років.
  • Варто купити металочерепицю в Хмельницький за доступною ціною через її дизайнерський потенціал. Існує приблизно 20 кольорів, завдяки яким можна прикрасити увесь дім. Найбільш популярними є: зелений, червоний, коричневий відтінки.

Скидка персональная

Звертайтесь до нас, ми надаємо консультації, допомагаємо обрати найкращий варіант.

Металочерепиця Хмельницький купити

Існує декілька компонентів, завдяки яким складається продукція. Наприклад, варто охарактеризувати:

  1. Сталь – це тонколистовий метал, який проходить стадію гарячого оцинкування. Завдяки цьому він надійно захищений від корозії, тому служить довгі роки. Товщина сталі сягає 0,4/0,45/0,5 мм. Звичайно, що товщим буде метал, то більше навантажень він здатен буде витримати.
  2. Оцинкування. Цинк відомий своїми захисними властивостями. Тому його використовують, щоб захистити металочерепицю від корозії. Наприклад, вміст цинку становить 100-275 г/кв. м.
  3. Полімери. Найвідомішим полімером на сьогодні є поліестер. Він реалізується у двох різновидах: Матовий і глянцевий. Товщина першого становить 35 мкм, другого – 25 мкм. Кращі експлуатаційні якості покаже, звичайно, матовий варіант, оскільки він товщий і менше вигоряє.

Існує кілька різновидів хвилі: Монтерей, Декорей, Афіна, Альпіна, Валенсія, Яспіс. Кожен домовласник може купити металочерепицю в Хмельницький з доставкою за привабливою ціною. Наприклад, ми пропонуємо придбати планки, водозливні системи, інші необхідні для монтажу матеріали. Також наші спеціалісти виконують замір покрівлі, розрахунок кількості необхідного товару.