Металочерепиця Городище

Показано 1–16 із 30

Металочерепиця Городище ціна

Металочерепиця Городище Ціна
Металочерепиця Німеччина 0,5 Мат 310 грн/м2
Металочерепиця Італія 0,45 Мат 255 грн/м2
Металочерепиця Словаччина 0,45 Мат 255 грн/м2
Металочерепиця Україна 0,45 Мат 230 грн/м2
Металочерепиця Глянцева 0,40 200 грн/м2
Металочерепиця Глянцева 0,45 230 грн/м2

Актуальність ціни необхідно уточнити у менеджера

Компанія Крамбуд пропонує купити металочерепицю в Городище за оптимальною ціною, оскільки вказана продукція популярна. Звичайно, хто відмовиться від практичності, функціональності, зовнішньої привабливості, довговічності, надійності? Порівняно з іншими покрівельними матеріалами металочерепиця має легку вагу (один лист важить всього 5 кг), завдяки чому матеріал зручно, просто монтується.

 • По-перше, через легку вагу виріб не тисне на обрешітку, фундамент, стіни тиску. Тому господарі вибирають металочерепицю в Городищі.
 • По-друге, не має значення також конфігурація будівлі: продукт можна встановлювати на покрівлю, де кут нахилу становить 12-14 градусів. Ми пропонуємо купити металочерепицю в Городищі не лише вітчизняного виробника, а й від європейських, азіатських розробників. Звичайно, ціна вигідна.
 • По-третє, металочерепиця проходить контроль на всіх стадіях виробництва. Таким чином, продукція якісна, довговічна, має привабливий дизайн.

Металочерепиця Городище купити

Скидка персональная

Вироби мають три основних матеріали:

 1. Тонколистову сталь.
 2. Оцинкування.
 3. Полімери.
 • По-перше, метал має різну товщину – приблизно 0,4 – 0,5 мм. Залежно від цього показника металочерепицю в Городищі монтують на різні споруди:
 1. Будинки.
 2. Дачі.
 3. Котеджі.
 4. Ресторани.
 5. Готелі.
 6. Магазини.

Звичайно, що товще метал, то краще витримує різні фізичні, механічні та погодні впливи. Наприклад, продукція достатньо міцна.

 • По-друге, важливу функцію виконує цинк – його кількість коливається 100 – 225 г / кв. м. Безумовно, вироби убережені від корозії, вологи, інших негативних зовнішніх впливів.
 • По-третє, поверхня металу покривається додатково полімерами, особливо поліестером. Він має два різновиди: матовий, де товщина сягає 35-50 мкм, глянцевий з товщиною 25 мкм. Безумовно, функція речовини – захищати від ультрафіолету, дрібних пошкоджень.

В асортименті представлені матова, глянцева металочерепиця у 20 кольорах, серед яких найбільш популярними відтінками вважаються:

 1. Зелений.
 2. Вишневий.
 3. Теракотовий.
 4. Коричневий.

Найпопулярніші форми:

 1. Афіна.
 2. Альпіна.
 3. Валенсія.
 4. Дюна.
 5. Рокуа.
 6. Максима.
 7. Гранд.
 8. Монтеррей.
 9. Деккорей.
 10. Яспис.
 11. Опал, багато інших.

Крамбуд пропонує купити металочерепицю в Городище з доставкою, ціна якої приваблива. Також ми пропонуємо придбати добірні матеріали: саморізи, водозливні системи, теплоізоляцію.