Металочерепиця Драбів

Показано 1–16 із 30

Металочерепиця Драбів ціна

Металочерепиця Драбів Ціна
Металочерепиця Німеччина 0,5 Мат 310 грн/м2
Металочерепиця Італія 0,45 Мат 255 грн/м2
Металочерепиця Словаччина 0,45 Мат 255 грн/м2
Металочерепиця Україна 0,45 Мат 230 грн/м2
Металочерепиця Глянцева 0,40 200 грн/м2
Металочерепиця Глянцева 0,45 230 грн/м2

Актуальність ціни необхідно уточнити у менеджера

Якісно перекритий дах є невід’ємною частиною будинку, яка захищає приміщення від вологи, вітру, передчасного руйнування. Тому сучасний будівельний ринок України пропонує вказану продукцію, що стала популярною через функціональність, широкі дизайнерські якості. Безперечно, установка металочерепиці в Драбові займає небагато часу, експлуатація не вимагає постійної уваги домовласника. Справді, продукція відноситься до матеріалів, про які говорять «встановив і забув».

 • По-перше, вироби різноманітні за кольорами, стилем. Наприклад, вони гармонійно виглядають із багатьма елементами дому. Таким чином, варто купити металочерепицю в Драбів, щоб встановити її на:
 1. Дачі.
 2. Котеджі.
 3. Бесідки.
 4. Розважальні заклади.

Скидка персональная

Безумовно, наша ціна вам сподобається.

 • По-друге, вироби експлуатуються приблизно 30 років. Виробники видають гарантію, що складає 10-15 років. Звичайно, все залежить від товщини металу, полімерного покриття.

Продукція має типовий склад:

 1. Тонколистова сталь.
 2. Цинк.
 3. Полімери.
 • Товщина металу становить 0,4-0,5 мм. Цього досить для необхідної жорсткості і надійності. Сталь розробляється європейськими, вітчизняними, азіатськими заводами. Тому параметри її товщини різні. Безумовно, це дає можливість замовникам купити металочерепицю в Драбові за критеріями, необхідними конкретному приміщенню.
 • Обов’язковою умовою випуску якісної продукції є її оцинкування. Тому гарячий цинк наносять на обидва боки листа – це забезпечує відмінний захист від корозії. Наприклад, товщина цинку варіюється 100-275 г/кВ. м. Звичайно, найбільшим показником можуть похизуватися німецькі виробники, однак найменший показник спостерігається у китайських заводів.
 • Обов’язковим є нанесення полімерів. Кількість полімерів коливається приблизно 25-35 мкм. Перший показник характерний для глянцю, другий – для матового варіанту.

Металочерепиця Драбів купити

Продукція має приблизно 20 варіантів відтінків. Наприклад найбільш популярним вважають наступні кольори:

 1. Зелений.
 2. Коричневий.
 3. Червоний.

Домовласники звертають увагу на те, що глянцевий матеріал має характерний блиск, матова поверхня має більш благородний вигляд. Наприклад, компанія Крамбуд пропонує металочерепицю в Драбові в наступних формах хвилі:

 1. Монтерей.
 2. Декорей.
 3. Максима.
 4. Модерн.
 5. Афіна.
 6. Валенсія.
 7. Опал.
 8. Яспіс.

Вони мають сучасний, оригінальний дизайн.