Металочерепиця Чорнобай

Показано 1–16 із 30

Металочерепиця Чорнобай ціна

Металочерепиця Чорнобай Ціна
Металочерепиця Німеччина 0,5 Мат 310 грн/м2
Металочерепиця Італія 0,45 Мат 255 грн/м2
Металочерепиця Словаччина 0,45 Мат 255 грн/м2
Металочерепиця Україна 0,45 Мат 230 грн/м2
Металочерепиця Глянцева 0,40 200 грн/м2
Металочерепиця Глянцева 0,45 230 грн/м2

Актуальність ціни необхідно уточнити у менеджера

Компанія Крамбуд пропонує клієнтам купити якісний, вигідний за ціною, довговічний матеріал. Продукція годиться для старих і нових покрівель в Чорнобаї однаково успішно.

 • По-перше, вироби мають багато переваг. Однією з найголовніших можна вважати функціональність. Дійсно, металочерепиця в Чорнобаї захистить ваш дім від зовнішнього негативного впливу, вологи, пошкоджень. Варто купити вироби, щоб додати вашій оселі зовнішньої привабливості. Справді, ваш дім стане новим із якісною металочерепицею в Чорнобаї. Таким чином, достатньо зателефонувати менеджерам Крамбуда, щоб купити вироби за розумними цінами.
 • По-друге, продукція якісна, її виробництво регламентується стандартами якості. Особливо це стосується виробів європейського виробництва. Завдяки цьому не доводиться сумніватися у якості виробів. Наприклад, розробники надають гарантію на металочерепицю в Чорнобаї, термін якої в середньому становить 10 років.
 • По-третє, продукція вигідна. Порівняно з аналогами, які можуть дорого коштувати, металочерепиця в Чорнобаї має досить широкий асортимент. Відповідно кожен клієнт обирає для себе найкращий варіант. Наприклад, існує значна кількість форм хвилі, технологічних характеристик, кольорів, завдяки чому можна купити металочерепицю в Чорнобаї, яка влаштує вас. Звичайно, наші ціни вам сподобаються.

Металочерепиця Чорнобай купити

Скидка персональная

Вироби мають три основних компонентів:

 1. Сталь.
 2. Оцинкування.
 3. Полімери.
 • По-перше, товщина металу – найголовніша характеристика, яка впливає на ціну. Параметри становлять 0,4/0,45/0,5 мм. Звісно, що товщий метал, то краще він витримує навантаження. Таким чином, можна купити вироби, дізнавшись ціну в менеджерів компанії Крамбуд.
 • По-друге, завдяки оцинкуванню сталь не пошкоджується корозією. Наприклад, виробники використовують близько 100-275 /кВ. м. захисної речовини. Справді, вона якнайкраще захищає продукцію.
 • По-третє, використовують найпоширеніші типи полімерів – глянцевий, матовий. Товщина першого дорівнює 25 мкм, другого – 35 мкм. Матова металочерепиця повільніше вигоряє на сонці, тому її колір найдовше зберігає яскравість. Зате глянцева продукція має доступну ціну.

Існує близько 20 варіантів кольорів продукції. Наприклад, найбільшу увагу замовників завоювали три зразки:

 1. Зелений.
 2. Коричневий.
 3. Червоний.

Вироби універсальні, підходять багатьом архітектурним стилям, гармонійно поєднуються з різноманітними елементами будинку, садиби. Таким чином, варто звернутися до представників компанії Крамбуд, щоб купити металочерепицю в Чорнобаї за вигідними цінами.