Металочерепиця Чернігів

Показано 1–16 із 30

Металочерепиця Чернігів ціна

Металочерепиця Чернігів Ціна
Металочерепиця Німеччина 0,5 Мат 310 грн/м2
Металочерепиця Італія 0,45 Мат 255 грн/м2
Металочерепиця Словаччина 0,45 Мат 255 грн/м2
Металочерепиця Україна 0,45 Мат 230 грн/м2
Металочерепиця Глянцева 0,40 200 грн/м2
Металочерепиця Глянцева 0,45 230 грн/м2

Актуальність ціни необхідно уточнити у менеджера

Компанія Крамбуд пропонує всім відвідувачам та замовникам звернути увагу на металочерепицю в Чернігові – сучасний та якісний матеріал. Він підходить для будь-якого будівництва. Наприклад, за допомогою вказаної продукції можна перекрити:

  1. Приватні будівлі: будинки, котеджі, дачі, бесідки, гаражі чи зони відпочинку.
  2. Комерційні споруди: магазини, кіоски, бари, ресторани, АЗС, торгові павільйони.
  3. Адміністративні будівлі: школи, поліклініки чи офіси.

Крім цього, металочерепиця годиться для різних кліматичних зон. Таким чином, на її експлуатацію не впливають різкі зміни погоди чи значні опади. В результаті ви отримаєте довговічну, якісну та надійну продукцію, у якої ціна демократична. Для цього достатньо зателефонувати менеджерам компанії Крамбуд і купити металочерепицю в Чернігові. Ймовірно, вам потрібні будуть також добірні матеріали та кріплення. Всі ці деталі у нас також можна купити. Крім цього, досвідчені спеціалісти компанії дадуть повні консультації відносно установки чи використання металочерепиці.

Металочерепиця Чернігів купити

Скидка персональная

Великим плюсом матеріалу є його абсолютна доступність. Навряд чи можна знайти товар, який би підходив за вартістю різним замовникам.

  • По-перше, металочерепиця складається з технологічно досконалих елементів. Основою є метал – холоднокатана сталь. Її товщина в межах 0,4 – 0,5 мм. Чим товщий метал, тим більше навантаження він здатен витримати.
  • По-друге, варто відзначити цинк. Ця речовина надійно та надовго захистить сталь від пошкодження корозією. В результаті на поверхні металочерепиці не виникне іржі та інших небажаних явищ.
  • По-третє, фінішним шаром є полімер. Наприклад, використовується 2 типи полімерів: глянцевий та матовий. Товщина першого сягає 25 мкм, а другий – 35 мкм.

Варто подзвонити до представників компанії Крамбуд і купити металочерепицю в Чернігові з доставкою – ціна оптимальна. Крім цього, наші менеджери пропонують безоплатні послуги заміру параметрів покрівлі та вирахування кількості металочерепиці.

Ми готові запропонувати вам близько 20 видів кольорів продукції, що дозволить вам обрати правильний варіант, який допоможе вам втілити ідеї та плани щодо дизайну архітектури в Чернігові. Наприклад, існує багато видів хвилі металочерепиці: Монтеррей, Максіма, Афіна, Альпіна та ін.

Щоб ознайомитися з усім асортиментом, варто приїхати до нашого офісу, щоб оцінити красу черепиці. Таким чином, телефонуйте нам за вказаним на сайті телефоном. Звертайтеся, і ви будете задоволені!