Металочерепиця Боярка

Показано 1–16 із 30

Металочерепиця Боярка ціна

Металочерепиця Боярка Ціна
Металочерепиця Німеччина 0,5 Мат 310 грн/м2
Металочерепиця Італія 0,45 Мат 255 грн/м2
Металочерепиця Словаччина 0,45 Мат 255 грн/м2
Металочерепиця Україна 0,45 Мат 230 грн/м2
Металочерепиця Глянцева 0,40 200 грн/м2
Металочерепиця Глянцева 0,45 230 грн/м2

Актуальність ціни необхідно уточнити у менеджера

Представники компанії Крамбуд реалізують якісну та недорогу металочерепицю у Боярці. У замовників, особливо приватних домовласників, давно особливий попит на цей продукт. Справа в тому, що він має багато переваг. Справді, купити металочерепицю варто для перекриття старих і нових дахів замість застарілих аналогів.

  • Матеріал монтується на різні покрівлі, навіть із складною конфігурацією.
  • Продукція приваблива на вигляд.
  • Вона витримує значні навантаження як опадів чи фізичного тиску.

Скидка персональная

Достатньо зв’язатися з менеджерами Крамбуду, щоб купити металочерепицю в Боярці. Ми надамо повну інформацію щодо використання чи монтажу черепиці з металу. Тим часом у нас реалізується метал європейських чи вітчизняних розробників.

Металочерепиця Боярка купити

Переваги виробів стають можливими завдяки технічній досконалості. Тобто до складу входять оптимальні та якісні елементи. Саме завдяки їм металочерепиця отримує усі плюси. Наприклад, варто вказати на:

  1. Сталь. Її товщина дорівнює від 04-045-05 мм. Чим товстіший метал, тим більші навантаження він витримує. У європейських заводів показники товщини найвищі, а вітчизняні розробники – середні.
  2. Оцинкування. Безперечно, завдяки їй продукція не іржавіє і не піддається впливу інших негативних факторів. Шар цинку сягає від 140 до 275 г/кв. м.
  3. Полімери. Найпоширенішим є глянсовий та матовий поліестер. Товщина першого варіанта 25 мкм, а другого – 35 мкм.

Варто зв’язатися з менеджерами компанії Крамбуд, щоб купити металочерепицю з доставкою в Боярку. Якщо ви не знаєте точну площу даху вашої будови, можете довірити замір нашим фахівцям. Понад те, ми зробимо також розрахунок необхідної кількості продукції. До речі, всі ці послуги є безкоштовними!

Зверніть увагу на дизайнерський потенціал металочерепиці! Ця продукція має як доступну ціну, вона ще приваблива. Найчастіше замовники вибирають зелений, коричневий чи червоний відтінки. Серед форм хвилі домінує Монтеррей. Вона нагадує натуральну черепицю. В результаті один дзвінок компанії Крамбуд дозволить вам купити металочерепицю в Боярці недорого з доставкою.

Також менеджери реалізують кріпильні матеріали у вигляді шурупів, а також додаткові елементи. До таких належать:

  • Планки.
  • Мембрани, гідробар’єр, паробар’єр.
  • Утеплювачі та ін.

Телефонуйте до нас! Ви будете задоволені придбаною металочерепицею у Боярці!