Металочерепиця Бориспіль

Показано 1–16 із 30

Металочерепиця Бориспіль ціна

Металочерепиця Бориспіль Ціна
Металочерепиця Німеччина 0,5 Мат 310 грн/м2
Металочерепиця Італія 0,45 Мат 255 грн/м2
Металочерепиця Словаччина 0,45 Мат 255 грн/м2
Металочерепиця Україна 0,45 Мат 230 грн/м2
Металочерепиця Глянцева 0,40 200 грн/м2
Металочерепиця Глянцева 0,45 230 грн/м2

Актуальність ціни необхідно уточнити у менеджера

Компанія Крамбуд пропонує замовникам у Борисполі один із найпопулярніших будівельних матеріалів – металочерепицю. Безперечно, вона має багато переваг у порівнянні з аналогами, які вже не використовуються, оскільки технічно і морально застаріли. За допомогою продукції можна змінити дах старої будівлі або збудувати новий.

  • Матеріал довговічний. Він служить щонайменше 30 років. Гарантія у середньому поширюється від 10 до 30 років на метал.
  • Вироби якісні через використання висококласної сировини.
  • Визначними є естетичні властивості черепиці.

Скидка персональная

Таким чином, достатньо зв’язатися контактним телефоном до менеджерів компанії Крамбуд, щоб купити металочерепицю в Борисполі з доставкою. В результаті ви отримаєте якісні та довговічні вироби для покрівлі будь-якої конфігурації. Наприклад, це може бути двосхилий, чотирисхилий або інший дах.

Металочерепиця Бориспіль купити

Вироби мають такий склад:

  • Сталь. Розробляється методом холодного відкату. З обох боків метал покривається цинком. Товщина його дорівнює від 4 до 05 мм. Кожному параметру відповідає певне навантаження. Наприклад, сталь 0,4 мм товщини підійде для середніх та маленьких за площею дахів. Проте 0,5 мм підійде на значні обсяги. Отже, щоби правильно вибрати продукцію, необхідно встановити сферу її використання.
  • Оцинкування. Безумовно, ця речовина потрібна для захисту черепиці від корозії. Шар цинку дорівнює 100-275 г/кв. м.
  • Полімери. Їх існує більша кількість: пурал, пластизол, ПВДФ, поліестер та інші. Справді, найпопулярнішим є останній. Розрізняють глянсовий та матовий поліестер. Перший має товщину 25 мкм, а другий – 35 мкм.

Таким чином, зателефонуйте до Крамбуду і ви зможете купити металочерепицю у Борисполі. Ми маємо безкоштовні послуги. По-перше, це вимірювання параметрів покрівлі незалежно від обсягів. По-друге, розрахунок кількості матеріалу. В результаті ви відразу дізнаєтеся вартість всього замовлення та свою персональну знижку.

Продукція має 20 кольорів. Наприклад, серед них домінують зелений, коричневий, вишневий, теракотовий. Вони чудово гармонують з фасадом та ландшафтом. Компанія Крамбуд реалізує різноманітні форми: Афіна, Монтеррей, Япіс, Максима та інші. Підібравши гармонійну вашу будову металочерепицю, ви зможете збудувати гарну та довговічну будівлю.