Металочерепиця Бородянка

Показано 1–16 із 30

Металочерепиця Бородянка ціна

Металочерепиця Бородянка Ціна
Металочерепиця Німеччина 0,5 Мат 310 грн/м2
Металочерепиця Італія 0,45 Мат 255 грн/м2
Металочерепиця Словаччина 0,45 Мат 255 грн/м2
Металочерепиця Україна 0,45 Мат 230 грн/м2
Металочерепиця Глянцева 0,40 200 грн/м2
Металочерепиця Глянцева 0,45 230 грн/м2

Актуальність ціни необхідно уточнити у менеджера

Завдяки менеджерам компанії Крамбуд є можливість у кожного замовника придбати якісну покрівельну продукцію. Ми пропонуємо купити металочерепицю в Бородянці – ціна оптимальна для кожного. Крім цього, Крамбуд пропонує оперативну доставку, що транспортує вироби на необхідне місце. Без сумніву, вироби мають значні переваги перед аналогами.

  • По-перше, металочерепиця приваблива за естетичними якостями.
  • По-друге, вона стійка до будь-яких впливів.
  • По-третє, продукція довговічна.

Скидка персональная

У нас ви отримаєте інформацію щодо використання, монтажу чи транспортування металочерепиці. До речі, також можна купити комплектуючі та добірні матеріали: саморізи, планки, мембрани та ін.

Крамбуд реалізує якісну металеву продукцію в Бородянці, виготовлену на вітчизняних та зарубіжних заводах. Вироби мають полімерне покриття, що додатково захищає металочерепицю від різних пошкоджень. Також ці речовини надають матеріалам певного кольору.

Металочерепиця Бородянка купити

На ваш об’єкт в Бородянку може приїхати інженер, який безкоштовно виміряє параметри вашої будівлі. При цьому не має значення конфігурація будинку. Також наша компанія здійснює оперативну доставку металочерепиці на будь-яке місце.

Вироби мають такий склад:

  1. Сталь. Її товщина дорівнює від 0,4 до 0,5 мм. Цей параметр прямо впливає на здатність металочерепиці переносити різноманітні навантаження. Таким чином, що товща продукція, то більшою буде її жорсткість. В результаті не тільки покрівля, а й увесь дім будуть служити довгий час.
  2. Цинк. Кількість цієї речовини дорівнює від 140 до 275 г/кв. м. Найменше цинку є у матеріалах вітчизняних розробників, а найбільше – у європейських заводів.
  3. Полімери. Використовуються пластизол, пурал, ПВДФ, а також найпопулярніший – поліестер. Наприклад, існує глянцевий та матовий поліестер. Товщина першого дорівнює 25 мкм, а другого – 35 мкм. Відповідно глянцевий поліестер блискучий, має гладку поверхню. Зате матовий поліестер надає поверхні благородного зовнішнього вигляду.

Існує приблизно 20 варіантів відтінків металочерепиці. Наприклад, найбільш популярними є зелений, вишневий та коричневий кольори. Вони найкраще підходять для будь-яких будівель – старих чи нових. Таким чином, варто подзвонити нам і дізнатися, яка ціна на металочерепицю в Бородянці, щоб купити недорого. Звертайтеся в Крамбуд!