Металочерепиця Бобровиця

Показано 1–16 із 30

Металочерепиця Бобровиця ціна

Металочерепиця Бобровиця Ціна
Металочерепиця Німеччина 0,5 Мат 310 грн/м2
Металочерепиця Італія 0,45 Мат 255 грн/м2
Металочерепиця Словаччина 0,45 Мат 255 грн/м2
Металочерепиця Україна 0,45 Мат 230 грн/м2
Металочерепиця Глянцева 0,40 200 грн/м2
Металочерепиця Глянцева 0,45 230 грн/м2

Актуальність ціни необхідно уточнити у менеджера

Вказана продукція належить до сучасних покрівельних матеріалів. Вона виготовлена зі сталі, цинку та полімерів; розробляється європейськими, азіатськими, вітчизняними заводами. Звичайно, європейські зразки часто відносять до класу «преміум», адже це свідчить про якісну сировину та довговічність.

Скидка персональная

Компанія Крамбуд реалізує матеріал, що випускається на інноваційному автоматизованому устаткуванні, яке передбачає мінімум людського втручання. Це мінімізує можливість отримання бракованого виробу.

 • Радимо купити металочерепицю в Бобровиця, оскільки вона схожа за дизайном на натуральну середземноморську. Звичайно, її ціна набагато доступніша порівняно з аналогом. Продукція має за основу сталь різної товщини. Залежно від цього параметру визначають, наскільки надійною і витривалою буде сталь. Її додатково покривають шаром цинку близько 100-275 г/кв. м. Фінішним шаром слугує декоративно-захисний поліестер, поліуретан, пластизол, багато інших.
 • По-друге, ціна металочерепиці в Бобровиці демократична. Разом із основним матеріалом представники компанії Крамбуд пропонують купити добірні елементи: водозливні системи, теплоізоляцію, саморізи, планки.

Металочерепиця Бобровиця купити

Основою продукції є метал. Його товщина впливає на ціну металочерепиці в Бобровиці, технічні характеристики. Товщина 0,4 мм найбільш поширена через бюджетність. Наприклад, вона придатна для перекриття:

 1. Гаража.
 2. Альтанки.
 3. Навісу.
 4. Магазину.
 5. Ресторану.
 6. Кафе.
 7. Кіосків.
 8. Виставкового місця, стенда.
 • Таким чином, варто купити металочерепицю в Бобровиці для перекриття невеликих площ. Безумовно, вона витримає навантаження опадів, вітру, інших погодних впливів.
 • Металочерепиця 0,45 мм завтовшки годиться для будинків середньої площі. Продукція володіє більшої надійністю, витривалістю.
 • Металочерепиця 0,5 мм завтовшки – найбільш міцна серед представлених зразків. Плюсом виробу є можливість витримати будь-які погодні умови. Такі вироби найбільш дорогі, але їх високі експлуатаційні якості виправдовують ціну. Розробники дають на матеріал 30 років гарантії. Проте фактично термін експлуатації продукції необмежений.
 • Оцинкування металочерепиці становить  100-275 г/кв. м. найбільш поширеним варіантом вмісту цинку.
 • Чим більше грамів речовини доводиться на 1 кв. м., тим краще захищені листи від корозії, грибка, вологості, негативних явищ. Таким чином, варто купити металочерепицю в Бобровиці з доставкою, дізнавшись ціну у менеджерів компанії Крамбуд.
 • По-третє, найменші показники цинку надають своїй продукції вітчизняні, азіатські розробники. Наприклад, середні – у польських, словацьких та інших європейських виробників. Найвищу кількість цинку має німецька, шведська металочерепиця.