Металочерепиця Бердичів

Показано 1–16 із 30

Металочерепиця Бердичів ціна

Металочерепиця Бердичів Ціна
Металочерепиця Німеччина 0,5 Мат 310 грн/м2
Металочерепиця Італія 0,45 Мат 255 грн/м2
Металочерепиця Словаччина 0,45 Мат 255 грн/м2
Металочерепиця Україна 0,45 Мат 230 грн/м2
Металочерепиця Глянцева 0,40 200 грн/м2
Металочерепиця Глянцева 0,45 230 грн/м2

Актуальність ціни необхідно уточнити у менеджера

Багато замовників обирають саме металочерепицю в Бердичів. Цей сучасний покрівельний матеріал завоював значну популярність серед власників приватних будинків.

 • Продукцію легко транспортувати в Бердичів, встановлювати та подавати на дах.
 • Вироби підходять на покрівлі із різними геометричними конфігураціями.
 • Матеріал має незвичайні дизайнерські можливості та хорошу ціну.

Таким чином, завдяки дзвінку представникам компанії Крамбуд можна купити металочерепицю в Бердичеві за приємною ціною зі знижкою. Крім цього, у нас реалізуються добірні вироби та кріплення. Наприклад, щоб дах був завершеним, потрібно встановити планки. Без сумніву, наші менеджери запропонують вам різноманітні матеріали. Також ви отримаєте повну інформацію щодо придбаної металочерепиці в Бердичів.

Скидка персональная

Основними елементами, що формують виріб, є:

 1. Сталь. Її товщина дорівнює від 0,4 до 0,5 мм. Це основа черепиці. Від товщини металу залежить здатність усього листа переносити навантаження. Чим товщий метал, то більшою є його несуча здатність. Найтовщу сталь реалізують європейські заводи.
 2. Оцинкування. Цинк застосовується задля надійного та довгого захисту металочерепиці від корозії. Шар оцинкування дорівнює 100–275 г/кв. м.
 3. Полімери. Так називають декоративно-захисні речовини, які покривають метал в останню чергу. Найбільш популярним є поліестер. Він реалізується у глянцевому та матовому варіантах. Товщина першого становить 25 мкм, а другого – 35 мкм.

Варто звернутися за телефоном до представників компанії Крамбуд, щоб дізнатися, яка ціна на металочерепицю в Бердичів, та купити необхідну кількість листів.

Металочерепиця Бердичів купити

Завдяки таким складовим елементам металочерепиця отримує свої переваги. Наприклад, варто відмітити:

 1. Довговічність.
 2. Зовнішню привабливість.
 3. Дизайнерський потенціал.
 4. Легкість установки.
 5. Оптимальну вагу.
 6. Нездатність підтримувати пожежу.
 7. Адекватна ціна.

Компанія Крамбуд пропонує купити якісні, оригінальні та привабливі продукти від європейських та вітчизняних заводів. Якщо ви не знаєте, як правильно заміряти дах, звертайтесь до наших майстрів. Ми здійснимо безкоштовні заміри параметрів покрівлі та розрахуємо кількість необхідної продукції.

Металочерепиця володіє неабияким потенціалом щодо естетичного вигляду будівлі. Наприклад, варто змонтувати листи на приватний будинок, дачу, котедж, магазин, ресторан чи школу. Крім цього, найбільший попит отримали такі кольори:

 1. Зелений.
 2. Коричневий.
 3. Вишневий.

Найпопулярнішою хвилею є Монтеррей. Дійсно, вона за зовнішнім виглядом нагадує середземноморську натуральну черепицю. Крім цього, також є Афіна, Валенсія, Венеція, Максима та інші. Звертайтеся у Крамбуд! Ви зможете купити металочерепицю за ціною з доставкою в Бердичів вигідно!