Металеві планки (гібка)

Відображаються усі з 10 результатів

Металеві планки для покрівлі та фасаду

Комплектуючі металеві планки елементи покрівлі роблять будинок завершеним та повноцінним.

  • Встановлення покрівельних матеріалів є недостатнім без планок, які сприяють надійності, практичності та довговічності продукції.
  • Їхня основна функція – комплексний захист разом із покриттям від негативних погодних явищ, руйнування та ін.
  • Планкам різного призначення відводиться особливе місце у пристрої покрівлі, оскільки вони ущільнюють стикання одних елементів з іншими: водосток, мансардні вікна, вентиляція, димар та ін.

Аксесуари для покрівлі надають їй естетичної привабливості. Важливо правильно вибрати необхідні вироби та якісно їх змонтувати.
З цією метою варто звернутися до спеціалістів компанії ”Крамбуд”. У нас на металеві планки ціна в Києві доступна та адекватна. Вироби можуть дозволити клієнти з різним рівнем доходів. Варто зв’язатися з нашими менеджерами по телефону.

Купити покрівельні планки металеві

Карнизна планка є продовгуватим матеріалом, що встановлюється на карнизі. Її функція полягає у захисті карнизної лобової дошки від попадання води під час опадів, а, зрештою, всього простору під покрівлею.

  • До різновиду цього виду належить планка лобова. Вона не тільки захищає від вологості лобову дошку, але й дозволяють підшиванню та хомутам водостічної системи спиратися. Важливо змонтувати цю планку максимально рівно, оскільки вона виділяє контури даху.
  • Важливим конструкційним елементом є торцева планка, що кріпиться до скошених торців, захищає обрешітку від непотрібної вологи і проникнення вітру. Іноді цей конструкційний елемент називають планкою вітровою.
  • Останнім етапом установки покрівельного матеріалу є планка конька (круглий коньок, плоский коньок). Ця конструкція встановлюється для стикування скатів. Її функцією є прикриття проміжку між ними.

Цей зовнішній кут формується із сталі з оцинкуванням. Вироби можуть покриватись полімерами, іноді випускаються без них. Існує кілька різновидів додаткового елемента, у тому числі круглий або плоский коньок. У ”Крамбуду” ціна на планки для покрівлі є доступною та розумною для всіх замовників з різними рівнями доходів. Слід зв’язатися за вказаним на сайті телефоном для розрахунку конфігурацій та необхідної кількості.

Ціна на металеві планки для покрівлі

Планка єндови верхня та нижня є важливим конструкційним елементом. Нижня планка монтується на стиках від’ємного кута. Її функція полягає у захисті простору від проникнення води. Цей елемент встановлюють до монтажу покрівельного покриття.
Верхня єндова прикрашає покрівлю. Вона міститься на скатних стиках, завдяки чому утворюється завершеність зовнішнього оформлення. Цю деталь вмонтовують після укладання основного покриття.
Планка снігоутримувача відрізняється іншою функцією – забезпечення безпеки взимку під час великих снігопадів. Для Києва та області це є актуальним. Планка гальмує сходження снігових лавин з даху, тому забезпечується захист всього, що знаходиться під стінами. Сніг під час танення становить не лише небезпеку для людей, рослин чи майна.
Він здатний пошкодити черепицю чи профнастил, перекосити систему крокв. Сніготримач підкова має ті ж функції, що й звичайна подібна продукція, проте призначається для металочерепичної покрівлі.
Наша компанія ”Крамбуд” пропонує купити планку для покрівлі в Києві за демократичною вартістю. Всі вироби виробляються методом згинання з металу, тому вони експлуатуються довгий час.