Єврорубероїд

Відображаються усі з 7 результатів

Єврорубероїд купити

При облаштуванні плоскої покрівлі промислових, приватних або адміністративних будівель використовуються рулонні матеріали з бітуму – економічні, легкі в монтажі і ізоляції, що мають великі можливості. До таких належить єврорубероїд, що відрізняється високою якістю та доступною вартістю.

  • Продукція використовується для облаштування верхнього та нижнього шарів гідроізоляції покрівлі.
  • Від якості в’яжучого матеріалу залежить термін служби та ціна на продукцію.
  • Як правило, використовується бітум високої марки, завдяки якому волога та пара не потрапить у будинок та не зіпсує покрівельний матеріал.
  • Вироби підходять для облаштування старого та ремонту нового даху.

Продукція надійна, довговічна, оригінальна, розроблена провідними виробниками покрівельних матеріалів. Вироби є додатковими матеріалами. Наші фахівці готові під’їхати до необхідного об’єкту, безкоштовно виміряти покрівлю та розрахувати кількість рубероїду.

Також у Крамбуду працює оперативна доставка. Під’їхавши до нашого офісу, замовник не лише ознайомиться з матеріалом, але також отримає прайс на єврорубероїд із вартістю та розмірами.

Єврорубероїд ціна

Вироби розроблені з основного матеріалу скловолокна та бітуму з полімерними модифікаторами, а також гранітним посипанням.

Завдяки такому складу єврорубероїд відрізняється водонепроникністю, стійкістю до температурних коливань, ультрафіолетових променів та механічних пошкоджень. Існують різні марки виробів.

  • Основне призначення рубероїду – захист покрівлі від зайвої вологи.
  • Продукція екологічна, водо- та теплостійка, призначена для функціонування в будь-яких кліматичних умовах.

Зважаючи на такі переваги варто звернути увагу на рулонний матеріал, оскільки у Крамбуд на єврорубероїд ціна розумна.

Замовити Єврорубероїд

Гарантійний термін використання продукції становить близько десяти років. Не кожен замовник має у своєму розпорядженні кошти на купівлю дорогих матеріалів для облаштування плоского даху, тому дана продукція підходить для цієї мети. Завдяки невисокій вартості та якості, що не поступається дорогим аналогам, єврорубероїд користується у замовників популярністю.

Вироби не піддаються горінню. При укладанні покрівлі достатньо використовувати 1 шар продукції, щоб забезпечити достатній шумо- та водозахист будинку. Достатньо зв’язатися по контактному телефону з нашими менеджерами, щоб дізнатися про ціну єврорубероїду в Києві. Ми надаємо необхідні консультації щодо використання чи монтажу матеріалів. Звертайтесь до нас!