Блок-хаус металевий

Відображаються усі з 3 результатів

Металевий блок-хаус купити

Блок-хаус є сучасним матеріалом для зовнішньої обробки стін будинку. Він виготовляється із сталі та обробляється оцинковкою. Як декоративне покриття застосовується Прінтек. Металоблоки є відмінною заміною дерев’яним брусам, оскільки імітують їхній малюнок, при цьому зберігаючи всі позитивні властивості металу.

Блок-хаус металлический

Ці унікальні панелі застосовуються для будь-яких будівель, починаючи від приватного будинку, закінчуючи рестораном.

Наші фахівці готові надати консультації щодо експлуатації, встановлення чи транспортування виробів. Варто звернутися до менеджерів за контактним телефоном, вказаним на сайті. У нас на сайдинг блок-хаус металевий ціна в Києві доступна, розумна, адаптована для будь-якого покупця.

Блок-хаус металевий ціна

Матеріал для обшивки фасаду є панеллю, обладнаною захватом, замком для кріпильних елементів. З їхньою допомогою створюється необхідна секція з вже заданими розмірами. Сайдинг блок-хаус металевий товщина сталевої основи варіюється від 0,40 до 0,45 мм.

 • Стандартна довжина однієї панелі сягає від 0,50 до 6 м.
 • Крок зрізу дорівнює 10 см.
 • Як покриття для захисту або декору застосовують поліестер, його матовий варіант, спеціальну технологію Прінтек, що розробляється за допомогою офсетного друку.
 • З лицьового боку прикріплюється спеціальна захисна плівка, яка не дозволяє під час транспортування або монтажу пошкодити поверхню виробу.

Кожен замовник може придбати металевий блок-хаус недорого за низькою ціною у компанії ”Крамбуд”. Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Варто звернутися до менеджерів із зазначеного контактного телефону, замовити продукцію потрібного кольору.

Замовити металевий блок-хаус

Матеріал має високі захисні, екологічні властивості. Він не завдає шкоди навколишньому середовищу, оскільки відрізняється екологічними складовими. Завдяки достатньому оцинкуванню метал не псується від корозії.

 • Вироби не тільки добре служать, але дозволяють робити це фанерованій будівлі.
 • Панелі мають конструкцію, яка дозволяє фасаду вентилюватися потрібним способом, тому на стінах не заводиться грибок, пліснява або волога.
 • У блок-хаус металевого монтажу проводиться 2-3 дні залежно від габаритів будівлі будь-який сезон року.

Блок-хаус из металла

Експлуатувати металевий блок хаус можна протягом більше 20 років. В нього температурне розширення становить низький коефіцієнт. Вироби здатні витримувати температурний діапазон від +80 до -50 градусів за Цельсієм.

Щоб обшити будинок, немає потреби вирівнювати стіни. Обслуговувати матеріал просто – достатньо промити його простою водою. Абразиви, хімічні миючі можуть бути небезпечними для продукції. Ви можете звернутися до компанії ”Крамбуд” для заміру фасаду під блок-хаус.

Колір блок-хаус металевий

Існує кілька глянсових та матових кольорів, з якими ви можете ознайомитись на сайті ”Крамбуд”. Продукція дає можливість будь-якому архітектурному проекту втілитись у життя, оскільки вироби здатні гармонувати, поєднуватися з багатьма матеріалами, фактурами. Якщо у вас свій смак, багата палітра кольорів дозволить задовольнити різні вимоги.

Скидка персональная

Наша компанія має можливість замовити металевий блок-хаус під дерево, який є вдалою імітацією деревини.

 • Це можливо завдяки офсетному друку Принтек.
 • Ця унікальна технологія є інновацією, але вже встигла привернути увагу замовників.
 • Також ми реалізуємо блок-хаус металевий метал під дерево, який особливо добре виглядатиме на дачних ділянках.

Варто звернутися до менеджерів нашої компанії ”Крамбуд”, щоб отримати на сайдинг блок-хаус металевий прайс, замовити потрібну продукцію.

Як купити блок хаус металевий

Ця продукція вимагає уважного підходу, тому краще проконсультуватися зі спеціалістами-монтажниками. Перший етап – підготовка стінок будинку. Їх потрібно очистити від старої штукатурки та забруднень. Потім варто встановити решетування.

 • Є два види такої конструкції – дерев’яний чи металевий.
 • Якщо ви бажаєте встановити захист від вітру або утеплення, то необхідно зробити обрешітку для утеплювача.

Зверху встановлюється плівка для захисту від вітру. Потім фасад обшивається панелями у напрямку знизу догори. Для кріплення користуються шурупами або дюбелями. Щоб обійти вікна, двері варто застосувати спеціальні планки для декору. Наша компанія ”Крамбуд” реалізує якісні додаткові матеріали. Під час обшивки варто перевіряти горизонтальність розташування блок-хаусу.