РУФЛЕКС - бітумна гнучка черепиця

Показано 1–16 із 31

Купити Руфлекс – бітумна гнучка черепиця

М’які вироби користуються популярністю у споживачів, оскільки мають ряд переваг у порівнянні з аналогічними матеріалами. Вироби виробляються розробником Руфлекс, вони наділені можливістю довговічного використання, міцністю, відмінною гнучкістю, безшумністю, можливістю протистояти перепадам температур. Вироби підходять для встановлення на покрівлю будь-якої складності та конфігурації.

 • При цьому кількість відходів буде мінімальною.
 • На бітумну черепицю Руфлекс ціна в Києві доступна і адекватна нашій компанії Крамбуд.
 • Достатньо зв’язатися з нашими менеджерами за контактним телефоном.
 • Ми допомагаємо вибрати найбільш адекватну вартість, зробити вашу споруду затишною та привабливою.

Черепиця підходить для малоповерхових будівель: житлових будинків, дач, котеджів, альтанок, ресторанів, барів, кіосків, магазинів. За допомогою телефонного дзвінка або візиту до нашого офісу можна замовити бітумну черепицю Ruflex.

Ціна Руфлекс черепиці

Продукція має в якості основи неткане склополотно, що має високу міцність. Завдяки ньому черепиця стає стійкою до розриву, тому ефективно протистоїть будь-якому механічному чи фізичному впливу.

У нас у продажу є окислений бітум та СБС-модифікована гнучка черепиця Ruflex.
Різниця між зазначеними різновидами полягає у способі обробки бітуму: перший спосіб передбачає насичення гуми киснем, а другий – збагачення виробів штучним каучуком – полістиролом.

 • На обидва різновиди Руфлекс у Києві ціна доступна та демократична.
 • Варто звернутися до наших менеджерів компанії Крамбуд, де вартість бітумної черепиці Руфлекс адекватна та демократична.
 • Продукція монтується просто та легко.
 • Останнім шаром продукції Руфлекс є кам’яний гранулят, який надає продукції певного кольору та додаткової жорсткості.

Вироби не втрачають яскравість забарвлення, не вигоряють від впливу ультрафіолету чи фізичних ушкоджень. Купити бітумну черепицю Руфлекс варто у фахівців нашої компанії.

Продукція має у складі склохолст, оброблений бітум та кам’яну посипку. Черепиця має достатню міцність, щоб ефективно протистояти негативним кліматичним впливам. Про гнучку бітумну черепицю Ruflex відгуки позитивні від багатьох клієнтів нашої компанії Крамбуд. Достатньо зв’язатися з нашими менеджерами по контактному телефону за допомогою заповнення заявки або візиту в нашу компанію.

Руфлекс у Києві

У Крамбуд реалізується форма (нарізка гонтів) черепиці Руфлекс – Руна, Сота, Орнамі, Таб, Мінт Сота. Перший з них налічує близько 7 різновидів кольорів, що включають сині, коричневі, червоні або зелені відтінки.

 • Руна нагадує з’єднані один з одним прямокутники.
 • Сота справді нагадує бджолині стільники – форма виконана як ромб.
 • Черепиця, виконана в п’яти відтінках, підходить для прикраси будь-якої покрівлі.
  Вироби Орнамі мають ряди складених квітковими пелюстками.
 • У черепиці цієї форми два відтінки – темно-і світло-коричневий. Вони ідеально підходять для облаштування покрівлі класичного стилю.
 • Одношарова черепиця Ruflex представлена ​​в повному асортименті нашої компанії Крамбуд.

Черепиця Таб добре гармонує з будинками, виготовленими з цегляних кладок. Її нарізка також нагадує цегляні лави. У продукції також є два кольори, завдяки яким можна створити привабливий архітектурний ансамбль.
На черепицю з бітуму Руфлекс ціна в Києві є демократичною і адекватною завдяки фахівцям нашої компанії Крамбуд. Черепиця здобувається швидко. У нас ви отримаєте безкоштовний замір та розрахунок. Наша служба доставки транспортує вироби оперативно та на потрібне місце.

Замовити Руфлекс гнучку черепицю

Черепиця Мінт Сота, створена з СБС-модифікованого бітуму, має нарізку Сота з ефектом 3Д-переливу, що створює тіні. Гнучка черепиця Ruflex монтується на покрівлі із градусом 11-90 градусів.

Розробник видає 35-річну гарантію використання черепиці. Завдяки достатньому вибору фактур та кольорів за допомогою цієї черепиці можна створити гармонійний будинок.
У нашій компанії реалізуються також додаткові матеріали, необхідні для встановлення покрівлі правильно: гідро- та паробар’єр, кріпильні матеріали та ін.
Також ми виконаємо монтаж м’якої черепиці так, щоб ваша оселя безвідмовно функціонувала протягом багатьох десятиліть. Звертайтесь до нас!