KATEPAL - гнучка бітумна черепиця

Показано 1–16 із 36

Купити Катепал бітумну гнучку черепицю

М’яка покрівля набирає популярності серед користувачів через привабливість, довгу експлуатацію та технологічну досконалість.

 • Вироби розробника з Фінлядії містять багато колекцій, що відрізняються особливою нарізкою, неповторними кольоровими варіаціями.
  Продукція виробляється на обладнанні, що відрізняється високим рівнем автоматизації та відповідністю сучасним вимогам.
 • Особливістю черепиці фірми Катепал є можливість витримувати негативний вплив клімату.
 • Фінляндія – північна країна, де взимку переважно низькі температури, а влітку – нестійка погода.
 • У нашій компанії Крамбуд на бітумну черепицю Катепал ціна демократична та адекватна.

Варто зателефонувати за вказаним на сайті телефоном, щоб скористатися консультацією спеціаліста та вибрати гнучку черепицю необхідного кольору з потрібної колекції.
У нас можна купити бітумну черепицю Катепал у Києві з доставкою, завдяки якій ви отримаєте товар швидко та вчасно. Також ми реалізуємо можливість замовлення виміру та розрахунку черепиці – ці послуги безкоштовні.

Бітумна черепиця Катепал ціна

Катепал черепиця бітумна Ціна
Катепал Роккі Стиглий Каштан – гнучка бітумна черепиця
357.37грн. /м2
Катепал Джазі Мідний – гнучка бітумна черепиця
343.41грн. /м2
Катепал Класік Сірий – гнучка бітумна черепиця
335.66грн. /м2
Катепал Форте Тибет – гнучка бітумна черепиця
432.82грн. /м2
Катепал Mansion КОБУРГ – гнучка бітумна черепиця
510.86грн. /м2
Катепал Роккі Чорний – гнучка бітумна черепиця
357.37грн. /м2

Виріб складається з нетканого волокнистого склополотна, що робить продукцію надзвичайно міцною на розрив.

На основу накладаються СБС-модифікований бітум – найбільш якісний різновид, збагачений полістиролом – спеціальним матеріалом, який робить вироби гнучкими, еластичними.

 • Також вони протистоять температурним коливанням: черепиця не тріскається від перепадів.
 • Про гнучку черепицю Катепал відгуки позитивні, оскільки вироби витримують від +30 до -50 градусів.
 • Склополотно і шар бітуму обумовлюють абсолютну гідронепроникність виробів. Покрівля довго і надійно служитиме: при правильному монтажі виробу експлуатується протягом 50 і більше років.

Фінська бітумна черепиця Katepal не гниє та не руйнується від корозії. Вироби підходять для клімату України, зокрема – Києва та Київської області.

Верхній шар гнучкої черепиці складають кам’яні гранули, що надають виробам колоритності та зовнішньої привабливості. Гранули не вицвітають під дією ультрафіолету, не сиплються і зберігають первозданний вигляд протягом усього терміну експлуатації.
У Крамбуду можна замовити бітумну черепицю Катепал за адекватною вартістю. Достатньо під’їхати до нашого офісу, заповнити електронну заявку або зв’язатися з нашими менеджерами по контактному телефону.

Замовити Катепал гнучку черепицю

Крім високої якості, черепиця з бітуму відрізняється іншими перевагами:

 • практичністю,
 • привабливістю,
 • надійністю,
 • довговічністю,
 • стійкістю кольору тощо.

У нас реалізуються оригінальні вироби, які мають гарантію на 50 років. Черепиця не ушкоджується від опадів; її надзвичайно складно розірвати.
Вироби відомі своєю універсальністю – їх можна використовувати для будь-яких малоповерхових будівель: будинки, котеджу, дачі, альтанки, гаража, адміністративної чи іншої будівлі.
Колірне розмаїття та класичне оформлення черепиці дозволяють продукції гармонувати з будь-яким архітектурним стилем. Поєднання з різними дизайнерськими рішеннями роблять продукцію універсальною.
У компанії Крамбуд ціна на гнучку бітумну черепицю Katepal із Фінляндії помірна. Якісні вироби підходять будь-якому замовнику, незалежно від його фінансових можливостей.

Катепал колекції

Продукція відрізняється великою популярністю через великий дизайнерський потенціал. У Крамбуд представлені такі колекції черепиці –

 1. Фоксі (Foxy),
 2. Рокі (Rocky),
 3. Джаззі (Jazzy),
 4. Класік (Classic),
 5. Катріллі (Katrilli),
 6. Амбіент (Ambient),
 7. Мансіон (Mansion),
 8. 3Т.

Кожна з них відрізняється особливою формою нарізки, неповторними варіантами забарвлення, що допоможуть кожному домовласнику оформити будівлю відповідно до власного смаку та уподобань.
Кольори колекцій мають оригінальні назви, завдяки яким можна зрозуміти точніше, який це відтінок. Примітно, що вони повторюють натуральні відтінки, створені природою. Це наголошує на оригінальності черепиці.
Вироби Фоксі мають форму ромба, плавні лінії. Продукція реалізується у трьох відтінках: коричневому, червоному та темно-сірому. Вони найбільш популярні, оскільки вироби підходять для оформлення будь-якої будівлі.
Рокі (Rocky) представлені в найбільш широкій колірній гамі, що налічує 15 відтінків. Форма гнучкої черепиці повторює прямокутники, з’єднані один з одним. В наявності є чорні, коричневі, зелені та блакитні відтінки. Покрівля будь-якої будівлі перетвориться після монтажу на неї черепиці Катепал.
Продукція Джаззі (Jazzy) відрізняється змішуванням чорних і пофарбованих елементів, завдяки чому покрівля набуває схожості з готичним стилем. Кольори відрізняються особливою глибокою насиченістю. Форма черепиці нагадує бджолині стільники, що дуже оригінально виглядає на покрівлі. Вироби включають 5 кольорів, завдяки яким можна створити оригінальну покрівлю.

Катепал в Україні

Черепиця форми Класик (Classic) відповідає своїй назві, оскільки оформлена подібно до бджолиних стільників, має в асортименті 5 кольорів. Забарвлення відрізняється однотонністю. На цю продукцію видають 20-річну гарантію. На вироби Катепал ціна у Києві доступна та помірна. Достатньо зв’язатися з нашими менеджерами за телефоном у зручний час та отримати якісні та оригінальні вироби за найкращою ціною. Ми допоможемо вибрати найбільш підходящу продукцію для вашого будинку, яка відповідала б завданням будівництва та особистим смакам домовласника.

 • Вироби Катріллі (Katrilli) мають форму шестигранника з однією особливістю – 3Д-затемненням, яке надає обсягу та оригінальності продукції. До асортименту входить 6 кольорів, що повторюють природні відтінки.
 • Продукція Амбіент (Ambient) відрізняється красою та незвичайністю форми та відтінків. Вироби включають 4 кольори, а форма повторює нашарування кількох прямокутників.
 • Черепиця Мансіон (Mansion) належить до розряду ламінованих. Вироби відрізняються великою міцністю, вологонепроникністю та іншими перевагами. Продукція має в асортименті 4 пастельні кольори.

У наших менеджерів можна черепицю Катепал купити у Києві за розумною вартістю. Кожен клієнт має можливість придбати оригінальні фінські вироби – достатньо зв’язатися з нашими менеджерами за телефоном. Ми реалізуємо одношарову черепицю Katepal за найкращою ціною в Києві та області. Достатньо під’їхати до нашого офісу, щоб ознайомитись із наявними зразками. Звертайтесь до Крамбуду!