Гнучка бітумна черепиця

Показано 1–16 із 75

Купити м’яку покрівлю, бітумну черепицю в Україні

Бітумна черепиця є дуже поширеним продуктом для перекриття будов з малою поверховістю. Це будинки приватного, цивільного чи комерційного призначення. Сюди відносять:

 • кафе,
 • ресторан,
 • дачу,
 • будинки,
 • котеджі,
 • альтанки та інші будівлі.

Ми пропонуємо продукцію від європейських виробників, яка відрізняється відповідністю необхідним правилам, стандартам, оригінальністю дизайну, технологічністю. Існує багато форм нарізки, моделей. Вироби відповідають правилам зберігання тепла, тому їх вважають енергоефективними.
Купити бітумну черепицю у Києві варто у представників нашої компанії. Ми готові надати вам необхідні консультації щодо експлуатації, встановлення чи транспортування. Достатньо зв’язатися з нами за контактним телефоном, опублікованим на сайті, або заповнити форму заявки. Ціна на бітумну черепицю є розумною, оптимальною.

Гнучка черепиця купити

Основним компонентом, який визначає властивості, дизайн продукції є СБС-модифікований бітум, а також окислений бітум. Останній варіант з простого виготовлення, бюджетної вартості. Європейські розробники користуються СБС-модифікаторами. Вони роблять вироби більш довговічними, що якісно експлуатуються. Дешева бітумна черепиця у Києві еластична завдяки стирол-бутадієн-стиролу. Такий бітум відзначається стійкістю до перепаду температурного діапазону, дії згубного ультрафіолету.

Без підкрівельних плівок даху не обійтись, в продажу є наступні позиції:

Армуючим шаром у м’якій покрівлі є скловолокно, в якому волокно розподілено у довільному порядку. Також використовуються склополотно, яке більше тягнеться. Як посипка використовується базальт, його гранули. Цей мінерал дуже твердий.

Є три фракції:

дрібна,

велика,

середня.

Технологія передбачає нашаровування великої, середньої, дрібної фракції – таким чином відбувається заповнення продукції. Завдяки цьому гранулят не обсипається, а виріб набуває сучасного вигляду, зберігає його таким довгий час.
Бітумна черепиця офарблюється термічно, тому вона не вицвітає, відмінно протистоїть ультрафіолету. Такий склад робить вироби естетично привабливими, здатними служити упродовж десятків років. Наша компанія реалізує недорогу бітумну черепицю з доставкою по Україні. Ви можете придбати продукцію за допомогою дзвінка для наших співробітників. За потреби фахівці зроблять виміри покрівлі.

Переваги м’якої покрівлі бітумної черепиці

 • Вироби відрізняються великою різноманітністю відтінків, нарізки.
 • Їх можна монтувати за будь-якої погоди, різного клімату.
 • Черепиця відрізняється стійкістю до морозу, спеки, забруднень, опадів.

Виготовляємо металеві планки:

Продукт підходить для найрізноманітніших форм дахів – їм можна покривати бані церков, складні геометричні конструкції.
Згодом відтінки не вицвітають, а при монтажі не варто посилювати конструкцію.

 • Дешева бітумна черепиця у Києві не шумить під час опадів.
 • Вона не стає іржавою.
 • Має мало відходів після установки.
 • Продукт дуже непросто деформувати, він не здатний накопичувати статичну електрику.

Купити м’яку черепицю дешево коштує у нашої компанії. Менеджери готові підказати найкращу продукцію від оригінального розробника з Європи.

Бітумна черепиця у Києві

Для гнучкої черепиці варто використовувати суцільну покрівельну основу. Необхідно придбати також гідроізоляцію, плівку для утеплення. Монтаж провадиться на покрівлю з ухилом від 11 до 90 градусів.

 • Варто також звернути увагу на комплектуючі до гнучкої черепиці.

Укладання буде некоректним без килима для підкладки, плити для карниза, ковзана, ендівного килима, спеціальних ковзанів для вентиляції. Підкладковий килим підходить для ізоляції дерев’яної решетування від вологи, що випаровується зсередини. Так дерево не псується, не гниє.

Добірні комплектуючі для металочерепиці

Бітумна черепиця Ціна

Черепиця Акваїзол.
99 грн/м.кв.

Черепиця Шинглас Техноніколь.
112 грн/м.кв.

Черепиця ECOROOF.
128 грн/м.кв.

Черепиця Docke PIE.
139 грн/м.кв.

Черепиця KATEPAL.
198 грн/м.кв.

Черепиця IKO.
240 грн/м.кв.

Черепиця KERABIT.
193 грн/м.кв.

Ви можете зателефонувати нашим фахівцям для того, щоб дізнатися, як правильно купити бітумну черепицю. Ми готові надати потрібні консультації щодо встановлення, монтажу чи транспортування продукції.