Покрівельні роботи

Суть робіт із встановлення покрівлі

Покрівельні роботи включають цілий спектр операцій з коректного облаштування даху, що відіграє важливу роль у функціонуванні та прикрас будинку. Відповідно до різновидів покрівлі та покриттів для неї необхідний конкретний вид та спосіб монтажу. Для проектування будівлі важливо правильно встановити крокви, тобто несучу частину і власне верх. Крок та переріз покрівельних крокв розраховуються виходячи з навантажень опадів, вітру, ухилу та типу виробів для покриття. ”Крамбуд” надають монтаж покрівлі у Києві та області швидко, надійно та якісно. У нас працюють тільки досвідчені та кваліфіковані працівники, які забезпечать вашому будинку довговічність та красу. У нас ціни на покрівельні роботи в Києві відрізняються доступністю та адекватністю. Якщо у вас немає навичок покрівлі самостійно, ви можете спокійно нашим фахівцям.

Установки металочерепиці

Дані вироби вимагають дерев’яні або металеві решетування з оцинкованих профілів. Крок повинен відповідати металочерепичному кроці. Потім кладеться пароізоляція зсередини приміщення і гідроізоляція ззовні. Якщо передбачається теплоізолятор, варто укладати супердифузійну мембрану за інструкцією її виробників. Якщо підпокрівельний простір не утеплюватиметься, там встановлення гідроізоляції є необов’язковим, але слід обов’язково забезпечити хорошу вентиляцію. Після укладання металевої черепиці необхідно поставити карниз і всі планки: ковзана, розжолобка, торцеву, снігоутримувачі. У нас на монтаж металочерепиці ціна доступна всім бажаючим клієнтам компанії ”Крамбуд”.

Укладання черепиці з бітуму

Цей процес складається з кількох етапів. Обов’язковою умовою правильного функціонування є правильна вентиляція. Підстава для укладання має бути твердою та рівною. Після підготовки слід укласти шар підкладки, потім планки, бітумні вироби, проходки, коник. У ”Крамбуд” на монтаж бітумної черепиці ціна розумна та відповідає нормам.

Етапи створення даху з натуральної черепиці

Цей процес є досить трудомістким, але здійсненним. Укладання такого типу продукції відрізняється від попередніх тим, що вироби мають високу вагу, тому проектувальнику слід розрахувати навантаження на конструкцію. Потрібно врахувати параметри схилів, їх ухили, подумати про пристрій вентиляції. При безпосередній установці потрібно акуратно поводитися з черепицею, оскільки вона тендітна, а наслідком недбалості можуть бути мікродрапини. На монтаж натуральної черепиці ціна є демократичною.

Композитні вироби, їх укладання

Установка можлива за параметрів ухилу від 12 градусів. Тому варто виміряти всю конструкцію, а у разі невідповідності слід здійснити гідроізоляцію. Щоб дах коректно функціонував, слід зробити канали для вентиляції. Обрешітка повинна бути зроблена з дерева, крок повинен дорівнювати не більше 100 см. Композитна черепиця встановлюється з карнизної дошки. Листи кладуться з нахлестом. Також необхідно встановити додаткові елементи: планки розжолобка, карниза, ковзана та ін. У ”Крамбуду” на монтаж композитної черепиці ціна підходяща. У менеджерів можна попросити прайс на покрівельні роботи, де можна досконально вивчити всі продукції.